Sürgülü Dolap

urnfilBuyukResim41

Sürgülü Dolap

  Bizler için özellikle de bayanların ev dekarosyonu konusun da ne kadar hassasiyet içinde olduklarını söyleyebiliriz. Her insanın yaşam stili, farklı zevkleri var. Bu da farklı tasarımların uygulanmasına etki ediyor. Evinizi dekore ederken en önemli etken yaşam stilimizi entegre etmemizdir. Renk uyumu bir diğer etkendir ve tasarımları belli bir renk uyumuna göre dizayn ederiz. Yatak odası, oturma odası ve çocuk odası alanlarını bu etkenlere göre dizayn ederiz. Ev içeriğinde kullandığımız ve en önemli ürünlerden birisi de sürgülü dolaptır.

Günümüz de merkezi yerleşim sürekli tercih edildiği için yaşam alanlarımızı kısıtlı olarak kullanmamız gerekiyor. Sürgülü dolaplar özellikle yatak odasın da bir tür saklama yeri olarak kullanılır. Çeşitli aksesuarları ile yatak odanızın düzenini sağlayabilir ve güzel bir görünüme sahip olursunuz. Bu dolaplar sizlerin de gözlemlediği gibi aynalı ve aynasız dolaplar olarak iki kategoride sınıflandırılmıştır. Ayrıca birçok firma da sürgülü dolaplar için kişiye öz ölçülerle tasarım ve üretim yapmaktadır. Arbela bu konu da 20 yılı aşkın bir süredir profesyonel bir ekip ile hizmet sunmaktadır. Mobilya sektörün de zengin ürün yelpazesine ve farklı tasarımlarıyla faaliyet göstermektedir. Ürünlerin tüm aşamalarında profesyonel olan ekipleri ile estatik ve kolay kullanılabilir ürün tasarlamayı hedeflemektedir. Arbela tasarım ve uygulama tam olarak da aradığınız noktadır. Sizin için düşünür, gerekli araştırmaları yapar, ihtiyacınıza uygun tasarım planlarını sizlere sunmaktadır. Özel tasarımları ile dikkatinizi çekecek olan ürünler kaliteli, konforlu ve kullanım kolaylığı bulunan ürünlerdir.

Sürgülü dolaplar isimlerini kapak özelliklerinden almaktadırlar. Genel olarak yatak odasında kullanılması tercih edilen bu dolapların en önemli özelliği ise odanın içinde kapakların açılmasından meydane gelen kaplama alanının daralmasıdır. Kapılar da ray sistemi kullanıldığı için kulp ile açma mesafesi yarıya indirgenmiştir. Şüphesiz ki en büyük özelliklerinden bir tanesi de evinizdeki dar alanı kolay kullanmanızı sağlar. Üretim aşamları standart ölçüler de tasarlansa da firma tarafından isteğe ve tasarıma özel çizimler yaptırarak ürün satın alabilirsiniz.  http://www.alberoraydolap.com sayfasında farklı tasarım dolapları ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon