Giyinme Odası Fiyatları

Ray Design Slide 1

GİYİNME ODASI FİYAT

Özellikle hanımların en büyük hayali evlerinde rahatça hareket edebilecekleri ve tüm ayakkabı, çanta ve kıyafetlerini sığdırabilecekleri giyinme odalarıdır. Oldukça kullanışlı olan giyinme odaları fonksiyonel pek çok seçeneği ile gerçekten de hayat kurtarıcı bölmelerdir. Eğer yeterince büyük bir eviniz varsa ayrı bir odayı giyinme odası yapabileceğiniz gibi yatak odasında da bir bölümü giyinme odası haline getirebilirsiniz. Yaptıracağınız giyinme odasının kapak sistemini de ray sistemi ile yaptırırsanız çok daha fazla bir alanı kullanma imkanınız doğmuş olacaktır.

GİYİNME ODASI YAPTIRMAK İÇİN ÖNEMLİ İPUÇLARI

Özellikle yatak odasında bulunan küçük ya da büyük alanları giyinme odası haline getirmek hem şık hem de kullanışlı çözümler üretmek özellikle bayanlar için tercih edilen bir dekor şekli. Son yıllarda modayı yakından takip eden ve sadece ihtiyaçları doğrultusunda değil zevkleri içinde alışveriş yapan kişiler için aldıkları giysileri düzenli bir biçimde bir yerlerde saklama ihtiyacı giderek artmış durumda. Giysiler, ayakkabı ve çantalar, aksesuarlar sayısı arttıkça giyinme odasına olan ihtiyaçta aynı oranda artış gösteriyor. Sizin de yatak odanızda yaratabileceğiniz böyle bir alan varsa giyinme odası yaptırmadan önce bazı hususlara dikkat etmelisiniz. Öncelikle yaptıracağınız alanı iyi tespit etmelisiniz. Giyinme odasının ışık alacak bir penceresinin olması ve hava alması çok daha uygun olacaktır. Ancak bu imkanınız yoksa doğru ışıklandırma ve havalandırma sistemi ile bu sorunu çözebilirsiniz. Daha sonra odada kullanacağınız ürünlerinizin bir listesini çıkarın. Eğer daha çok kilasik tarzda kıyafetleriniz fazlaysa gömlek, kravat, pantolon gibi o zaman daha çok askıya asılacak bölmelerinizin olması gerekir. Ancak spor bir tarza sahipseniz tişört ya da Jean gibi kıyafetleriniz için de daha çok bölme yaptırmalısınız. Ayrıca aksesuar kullanan bir kişiyseniz saat, bileklik, küpe vs. bunlar içinde ayrı küçük bölmeler yaptırabilirsiniz. Tercihlerinizi belirledikten sonra giyinme odası firmalarından bununla ilgili 3D projeler çizmesini isteyebilirsiniz. Böylece odanız hazırlanmadan önce görsel olarak da verdiğiniz kararları burada görüp gerekli değişiklikleri yaptırabilirsiniz.

GİYİNME ODASI FİYATLARI

Giyinme odalarının fiyatları metrekare olarak belirlenmektedir. Bu nedenle yaptıracağınız odayı belirledikten sonra odanın büyüklüğü, kullanacağınız malzemenin cinsi ve odanın içinde kullanacağınız ek aksesuarlara göre kulp, askı vs. gibi fiyatlar değişecektir. Uzun yıllar kullanacağınız bir giyinme odası istiyorsanız seçeceğiniz ürünlerin de kaliteli olmasına özen göstermelisiniz.

Hemen Ara
Navigasyon