Mutfak

Mutfak 18

Mutfak Dolapları

Mutfak evin en önemli yerlerindendir. Evi yuva yapan yer olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yalnızca karnımızı doyurduğumuz bir yer değil ailecek toplanılan, zaman geçirilen, güne başlanan önemli kararların alındığı sıcak ve samimi bir ortamdır. Hal böyle olunca mutfağın tasarımı da son derece önem taşımaktadır. Mutfak tasarımının en göze çarpan kısmı ise dolaplarıdır. Kaliteli, elegant ve kullanışlı bir mutfak dolapları ise hayat kurtarır.

Albero Ray Dolap burada da değerli müşterilerinin yanında olup ihtiyaçlarına en uygun ürünleri üretmeyi ilke edinmiştir.

Mutfak dolaplarında en önemli unsur mutfağın genişliği ve ihtiyaç duyulan depolama alanının biçimidir. Bu hususta Maltepe Ray dolap ücretsiz keşif hizmetiyle en uygun projeleri üreterek kullanıcılara en uygun dolapları üretmeye çalışmaktadır.

Dolapların erişilebilir ve kullanışlı olması en önemli ögelerdendir. Ayrıca kaliteli malzemeden yapılması, kolay temizlenmesi, çok leke ve yağ tutmaması gerekir. Kullanıcıların boylarına uygun tasarlanmalıdır. Burada da bireylerin istekleri öne çıkmaktadır. Örneğin kimi aileler kahve kupasını koyacak açık bir raf isterken bazı aileler de fincanlarını kapalı üstte açılan bir rafta istemektedir. Ayrıca evye, mutfak tesisatı, buzdolabı, fırın, tezgâh gibi diğer ürünlerin konumları da tasarımları etkilemektedir. Tasarım için öncelikle düşünülmesi gereken ne kadar dolaba ne kadar rafa ihtiyaç olduğudur.

Küçük mutfaklar için de alternatif çözümler sunan firmamız özellikle büyükşehirlerdeki küçük çok oda modasının yarattığı o darlık hissini neredeyse tamamen bir kenara atmaktadır. Dolap üretimde olduğu gibi dolap içi bazı aksesuarlar ile mutfağınızı olduğundan daha kullanışlı ve daha geniş bir hale getirmek için her gün durmaksızın fikirler üretmekteyiz.

Firmamız tüm ürünlerinde Avrupa Birliği standartlarına uygun malzemeler kullanmakta. Tüm proje boyuna planın en ince detayına kadar inceleyen ve takip yapmakta olan uzman ve profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Kullanıcılara ücretsiz kargo ve keşif hizmeti veren firmamız her bütçe için uygun ve en kaliteli ürünleri sizlere ulaştırmaktadır. Tasarımlarımızı yakından incelemek ve fiyatlarımıza göz atmak için web sitemizi ziyaret edebilir ya da Maltepe’de bulunan mağazamıza uğrayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon