Ataşehir Ray Dolap

RAY DOLAP BH 103 1

Ataşehir Ray Dolap

Günümüzde gittikçe yaygınlaşan kıyafet odası tasarımları ve daralan ev alanları karşısında en büyük kurtarıcılardan bir tanesi raydolaplar. Hem şık seçimler sunması hem de dar alanlar için alanı etkili kullanmanızı sağlayan ürünler arasında yer alan raydolapları kendi zevkinize ve ihtiyaç duyduğunuz alana göre tasarlatmanız da mümkün. İstanbul’da hizmet veren raydolap firmamız sayesinde İstanbul’un birçok bölgesinde geniş bir hizmet ağı sunmaktayız. Şubelerimizden bir tanesi Ataşehir’de yer almaktadır ve isteğiniz doğrultusunda ölçü almak için ev ziyaretleri yaparak raydolap tasarımı gerçekleştirmekteyiz.

Alan Ölçüsüne Göre Raydolap

Evinizde ihtiyaç duyduğunuz alanın genişliğine ve isteklerinize göre raydolabınızı birlikte tasarlayabiliriz. Firmamıza raydolap isteğinizi iletmeniz doğrultusunda evinize gelerek, dolap istediğini alanın ölçüsünü sizin eşliğinizde alıyoruz. İstediğini ölçülerde, genişlikte ve yükseklikte dolabınızı tasarlıyoruz ve ardından 6-8 günlük teslimat süresi içerisinde evinize teslimatını yapabiliyoruz. Öncelikle sizinle yaptığımız konuşmalar doğrultusunda iç dizaynını sizin isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirebiliriz. İç kısmında raflar, askılar veya kapaklı bölmeler; dış kısmında ise kapak bulunup bulunmaması, ayna tercihiniz, askı isteğiniz gibi birçok talebiniz doğrultusunda raydolap tasarımını yapabiliriz. Bölgenizde bulunan şubemizden gelecek olan ekip arkadaşlarımız aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz raydolap talebiniz doğrultusunda yapılan ön hazırlıklar hızlıca gerçekleştirilebilecek ve akabinde sizinle birlikte planlayacağımız teslimat günü, saati ve teslimatın yapılacağı kişinin belirlenmesinden sonra raydolabınız adresinize teslim edilecektir. Desteğe ihtiyaç duymanız halinde bizlerle iletişime geçerek teslimat öncesinde ve sonrasında sizlere desteğimiz devam edecektir. Evlere servis uygulamamız olduğu için ihtiyaç halinde ekibimiz gelerek oluşabilecek herhangi bir sorunu yerinde tespitini yapar ve sorunun giderilmesi sağlanır.

Her Bölgeye Hizmet

İstanbul’un her bölgesine hizmet verebilmek için neredeyse her alanda servis ağımız bulunmaktadır. Bu geniş servis ağı sayesinde işleyiş daha hızlı gerçekleşmekte ve kişilerin memnuniyet düzeyi maksimum seviyede tutulmaktadır. Ataköy’de sizlerle olan Ataşehir raydolap firmamız aracılığı ile alanınız ister küçük olsun ister büyük, talepleriniz doğrultusunda raydolap tasarımı gerçekleştirerek sizlere hizmet vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz taktirde sizlere bir telefon uzakta, beklentilerinizi karşılayacak ve kaliteli hizmet sunabilecek büyük bir ekip ağı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon