Tv Ünitesi

BH 918 1

Televizyon Üniteleri

Televizyon evlerimizde baş köşeye oturduğundan beri pek çok ürünle süslendi. Önceleri kocaman tüplü olan ve zar zor bir dolabın üzerine koyulan, annelerimizin dantel örtüyle geline benzettiği televizyonlar artık incecik hal aldı. Hacimce küçülmesine rağmen genişlemeye devam eden televizyonların etrafında boş duran alan ise evlerin önemli bir boş bölüm oluşturduğu için değerlendirmek zorunda hissettik. Bu şekilde önce sehpalar ile başlayan TV üniteleri şimdileri sehpa, kitaplık, açık raf, biblo rafı, çeyizlik yemek takımı dolabı gibi pek çok ihtiyaca hizmet etmekte. Hal böyle olunca TV üniteleri de evlerde olmazsa olmaz eşyaların başında gelmeye başladı.

Firmamız çeyrek asırlık tecrübesini henüz daha çeyrek asırdır evlerimizin baş köşesinde olan TV ünitelerinde de konuşturdu. Siz değerli kullanıcılar için en kullanışlı ve kaliteli ürünleri üretmek için sürekli çalışan uzmanlarımız bulunuyor. Firmamız kendi tasarlayıp satışını gerçekleştirdikleri ürünleri değişen moda trendlerin ve evlerin durumlarına göre sürekli olarak yenilemektedir. Evde bulunan oturma grubu, yemek odası takımı, duvar rengi gibi pek çok unsura uygun olarak farklı farklı tasarımlara ulaşmanız mümkündür. Bu hususta firmamız çeşitlilik konusunda güçlü bir yelpazeye sahiptir. TV üniteleri ölçülerinize göre tasarlanmakta olup pencerelerin konumlarına göre gerekli ışıklandırmalara da sahip olmaktadır.

Firmamız sizlere pek çok renk ve dokuda alternatif sunarken malzemelerinin hepsini Avrupa Birliği standartlarına uygun seçmekte, uzman ve profesyonel bir ekiple çalışarak her üründe kaliteyi bulduğunuzdan emin olmaktadır. Mobilyaları her bütçeye uygun ve en kaliteli biçimde üretir.

 TV Ünitelerinde de bütün mobilyalarda olduğu şekilde evinizin ölçüsü alınır. TV ünitelerini levha, mebran, yonga, mdflam, doğal ahşap ve lake kaplama gibi seçenekler ile kullanarak her zevke ve bütçeye uygun projeler hayata geçirilir. İsteğiniz renk, şekil ve dokuları seçerek tüm evinizin bir uyum içerisinde olmasını sağlayabilirsiniz. Evlerin bu kısımları en çok zaman geçirilen ve en çok insanın gördüğü yerler olduğundan tasarımları ailenizi ve zamanın kalitesini de etkilemektedir. Uygun fiyat ve tasarımlarımıza göz atmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilir ya da mağazamıza uğrayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon