Sürgülü Dolap Fiyatları

Sürgülü Dolap Fiyatları

Sürgülü dolap fiyatları açısından gerek çok kullanışlı olmasından dolayı günümüzde önemli bir yere sahip olmuştur. Her açıdan bayanların kullanışlı olması nedeniyle tercih ettikleri dolap modelidir. Gerekli ve belirtilen ölçülerle de oda da yerleştirilecek yerin aklınızda soru işareti kalmadan ölçülerini veriyoruz ve fiyatlarımızı da sitemizde belirttiğimiz gibi ücretlendiriyoruz.

Sürgülü dolap fiyatları; ray dolaplar gövdeleri 18mm sunta lam, 2mm pvc’li, Dolap ve çekmece arkalıkları 8 mm. Dolap ve çekmeceler geçme arkalık. Dolap arkaları 1 mm.pvc Çekmece rayları akara sistemi ray kapakları standart fiyatı ise 1 M2 375 TL dir. Kapaklı dolaplarda ise portmanto, çalışma masası vs gibi mobilyalarda gövdeler 18mm sunta lam, 2mm pvc’li, dolap ve çekmece arkalıkları 8 mm. Dolap ve çekmeceler geçme arkalık, dolap arkaları 1 mm pvc. Çekmece rayları makara sistemi fiyatı ise 1 M2 330 TL dir. Mutfak dolaplarında ise malzeme olarak mdf lam kullanılmaktadır. Gövdeler 18mm mdf lam, 2mm pvc’li. Kapaklar mdf üzeri arkalık ve çekmece içleri 8mm, çekmece rayları opsiyonel olarak belirlenir. Fiyatı ise 475 TL dir. Banyo dolaplarında da mdf lam kullanılmaktadır. Gövdeler ve kapaklar 18mm mdf lam, kapaklar mdf üzeri arkalık ve çekmece içleri 8 mm, çekmece rayları opsiyonel olarak belirlenir. Fiyatları ise 475 TL dir. Doğal ahşap kaplamalarda ise gövdeler ve kapaklar 18mm mdf üzeri doğal kaplama, çekmece rayları teleskopik frensiz fiyatı ise750 TL dir. Masif uygulamada ise komple ağaç uygulanır. Gövdeler ve kapaklar 18mm, çekmece rayları teleskopik frensiz fiyatı ise 950 TL dir.

Sürgülü dolap fiyatları gerekli standartlar altında belirlenmiş kullanılan malzemenin kalitesi de hesaba katılmış ve müşteriler için en uygun fiyat listesi sizlere sitemizde sunulmuştur. Mutlaka tercih etmeniz gereken kullanışlı dolap modellerinin detaylarını incelemek için evinizin tasarımına uygun şekilde tercihler yapabilmeniz adına sitemizde oldukça örnek model bulunmaktadır. Albero tasarım ve uygulama sizin için yeni modeller çıkarmaya devam etmektedir.raydolapfiyat.com sitesinden takip edebilirsiniz zevkli tercihlerle sizden yana olan bir site

Hemen Ara
Navigasyon