Raylı Dolap Fiyatları

Ümraniye Ray Dolap

Raylı Dolap Fiyatları

 

Raylı dolap modelleri günümüzde rağbet gören dolap modellerinden birisidir. Dolapların çıkardığı sesten dolayı ve verdiği rahatsızlıktan kaynaklı raylı dolap modelleri daha çok talep edilmektedir. Raylı dolaplar hem uygun fiyatlar ile tüketiciye sunulmaktadır hem de göze hitap etmektedir.

Raylı dolap sistemleri de kendi içerisinde birçok çeşide dayanmaktadır. Size sunulan ürünleri tercih ederken alım yapacağız odanın boyutuna göre tercihinizi yapabilirsiniz. Ayrıca size sunulan raylı dolapları tercih ederken yatak odasına, genç odasına mı alacağınız önem kazanmaktadır.

Dolapların fiyatları dolapların büyüklüğüne, kapak modellerine, içindeki çekmecelerine göre değişkenlik göstermektedir. Duruma göre fiyat bilgisi verilebilir. Metrekare fiyatı genelde verilmemektedir. Eğer dolabınızı Raydolap’tan almak isterseniz kısa bir bilgilendirme sağlayalım.

 

Neden Raydolap Tercih Etmeliyiz

Raydolap 1993 senesinden itibaren hizmet vermektedir. Üretimlerini gerçekleştirirken kendi tesislerinde ve bilgisayarlı sistemlerinde gerçekleştirmektedir. Raydolap’tan dolap aldığınız takdirde ise ürün aldıktan sonra da müşteri memnuniyeti felsefesini kapsamaktadır. Üretimlerini sağlarken ise size en iyi hizmeti verebilmek adına en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Eğer Raydoekiplap’tan almak isterseniz kısa bir araştırma sağlayabilirsiniz.

Eğer almak istediğiniz bir ürün olursa karar verdiğiniz takdirde ekipler evinizi ziyaret ederek odanın büyüklüğüne, boyutuna göre ve dolabı nereye koyacağınıza göre tespit yapmaktadır. Ürünler talep edilmeden önce müşterilerle ürün hakkında kısa bir görüşme yapılarak tam olarak ne istendiğine karar verilerek işlem sağlanıyor. Üretim aşamasına gelmeden önce ekipler tarafından ölçüler net olarak alınarak dolapların uyarlanacağı yer de tespit edilerek üretime başlanıyor. Talep ettiğiniz ürün için maliyet analizi yapılarak fiyat bilgisi aktarılıyor.

Üretim gerçekleştirildikten sonra ise randevu tarihinden önce müşteri aranılarak gün alınıyor ve montaj yapılacak yerin uygun olup olmadığı ve ürünlerin kim tarafından teslim alınacağı bilgisi müşteriye soruluyor. Tarih ve net bilgi alındıktan sonra uygunluk ile ilgili, ekipler kurulum yapılacak yere gelerek kurulum gerçekleştiriyor.

Teslim süresi ise 6-8 hafta arası değişkenlik gösterebiliyor. Bu tamamıyla yapılacak ürününün zorluk derecesine bağlı olarak değişiyor.

Raydolap ürünlerinden kaynaklı bir imalat hatası oluşması durumunda 3 sene bir garantiniz bulunuyor.

Raydolap tercih ederken fiyat bilgisi aktarılması ancak istenilen ürüne göre değişmektedir. Eğer isterseniz ve kafanızda bir model de bulunuyorsa hemen Raydolap’ı arayarak bilgi alabilir ve fiyatları da istediğiniz ürüne göre öğrenebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon