Bağdat Caddesi Ray Dolap

Bağdat Caddesi Ray Dolap

Bağdat Caddesi Ray Dolap

Raydolap,ismini kapaklarındaki raylı sistemden alan,kullanımı oldukça pratik bir sürgülü dolaptır.Raydolap sistemi yalnızca dolap kapaklarının raylı olmasını değil,aynı zamanda dolap içerisinde yer tasarrufunu da sağlamaktadır, kolay kullanım ve düzenli eşyalar için özel olarak tasarlanan yapımlardan oluşmaktadır.  Menteşeli dolaplarda olduğu gibi kapakların açılma mesafesini ortadan kaldırdığı ve ortamda genişlik sağladığı için son yıllardaki dekorasyon trendleri arasında ön sıralarda yer almaktadır. Sahip olduğu bu özellikterden ötürü evinizde isteğinize uygun birçok mekanda kulllanılabilir. İster yatak odasında ister giysi dolabına dönüştürmek istediğiniz bir odanızda raydolaplarımızı kullanabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin.

Bağdat Caddesi Raydolap 

Albero Raydolap olarak, İstanbul’un birçok semtinde olduğu gibi Bağdat Caddesi’nde de siz değerli müşterierilerimize hizmet vermekteyiz. Diğer tüm semtlerimizde olduğu gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için şimdi de Bağdat Caddesi’ndeyiz. Firmamız  raydolap ile ilgili tüm sorunlarınıza yanıt vermeye ve talep ettiğiniz hizmetleri yerine getirmeye amaçlamaktadır. Ürünlerimizi sizin zevkiniz ve isteklerinize göre tasarlamakta ve hizmetinize sunmaktayız. Bağdat Caddesi Raydolap olarak, raydolap satış işlemleri ve radyolap ile ilgili diğer  tüm işlemleri; servis işlemlerini sizler için  yapmaktayız.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç Şık Sebep 

Eğer sizler de evinizde son derece modern , şık görünüme sahip ve aynı zamanda kullanımı oldukça pratik dolaplar isterseniz , Albero Raydolap Sistemleri olarak hizmetinizde olmaktan memnuniyet duyduğumuzu bilmenizi isteriz. İsteğiniz odalarınızda diğerlerinden oldukça farklı ve özgün dolaplar görmek ise doğru adrestesiniz. Ürünlerimiz kaliteli malzemelerden imal edilmektedir ve uygun fiyatlandırma ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Raydolap Fiyatları

Raydolap fiyatlandırması metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Buna ek olarak  kapaklar , iç gövde ve aksesuarlar için kullnılacak malzemeye göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir.

Raydolaplarımız

Yalnızca konutlar değil, aynı zamanda otel  ve iş yeri gibi alanlar için de üretimler yapan Raydolap firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Çeşitli renk,desen ve tasarimlarımızla hizmetinizdeyiz.

Hizmetini verdiğimiz bazı ürünlerimiz ;

Ray Dolap sistemleri ,

Sürgülü Dolap Sistemleri ,

Sürgülü Gardroplar ,

Raydolap Aksesuarları

Daha fazla bilgi için sizleri Bağdat Caddesi Raydolap Mağaza’mıza bekleriz…

Hemen Ara
Navigasyon