Kozyatağı Ray Dolap

Ümraniye Ray Dolap

Kozyatağı Ray Dolap – RAY DOLAPSIZ EV KALMASIN 

Evleriniz de şık ve rahat kullanım artık sizlere çok yakın.Kozyatağında yep yeni bir mağaza.Kozyatağı Ray Dolap,evlerinize kadar gelerek ölçüyü alır ve 10 gün içinde ürün hazır hale getirilerek herhangi bir extra ücret almadan odanıza montaj edilir.Kapakların  sürgülü olması yani dışa doğru açılmaması hem kullanım alanını daraltmayacak hem de daha uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Aynı zaman da özellikle yatak odaların da kullanılan Kozyatağı Ray Dolap,evlerinize ve odanıza şık bir görünüm kazandırır.Yeni evlenen gençlerin ve evini yenileyeceklerin son zamanlar daki tercihleri genellikle sürgülü dolap olmaktadır.Yatak odalarında ki kullanım dışında antre de vestiyer olarak da sık tercih edilmeye başlandı.Kapak açıldığı zaman kullanım mesafesi geniş olacağı için sürgülü dolap tercih edilebilir.Bununla birlikte dışa açılan kapakların menteşelerinde sıklıkla yaşanan gevşeme ve laşk olma sorunu da bu şekilde çözüme kavuşmaktadır.

Ray dolaplar tercih edilirken en önemli kısımlardan bir tanesi,ölçüyü doğru alabilmek.Genellikle standart olan dolap ölçüleri her eve sığmayabiliyor yada görüntüyü bozabiliyor,bu sebeple düzgün ölçü alınması Kozyatağı Ray Dolap  için en önemli şartdır.Bununla birlikte renk ve ahşap cinsi seçmeniz ikinci kısımdır.

Ray dolabın ne olduğuna bakarsak,raydolap isminden de anlaşıldığı gibi  kapakların menteşe ile değilde ray üzerinde hareket eden bir sistem olarak etmesi şeklinde uygulanan ve böylece daha çok alanda daha fazla eşya muhafaza etmenize olanak tanıyan bir sistemdir. Kozyatağı ray dolap olarak evinizde ölçü aldıktan sonraki en fazla 15 gün içinde evinize gelerek ürünü montaj eder ve 5 yıl garanti hizmeti sağlar.

Raydolap fiyatlarımız genellikle metrekare üzerindendir. Ayrıca kapak için , iç gövde için ve aksesuarlar için kullanacağınız malzemeye göre fiyatlar değişiklik gösterecektir. Membran kapak metrekaresi 120 liradan başlarken akrilik kapakların metrekare fiyatı 150 liradır. Bu fiyatlar aşağıya ve yukarıya doğru değişiklik göstermektedir.Ortalama bir dolabın 220 cm ve 100 cm derinliğinde olduğun düşünürsek sizlere maliyeti 3500 tl civarında olacaktır.Firmamız açılışa özel işçilik fiyatını dahil tutmuştur.https://raydolapfiyat.com/ray-dolap-fiyatlari/ web sitesinden daha detaylı bilgi alabilir bizlere ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz

Hemen Ara
Navigasyon