Bakırköy Ray Dolap

Ray Dolap Giyinme Odaları

BAKIRKÖY RAY DOLAP

Raydolaplar hayatımızın kurtarıcısı olma yolunda büyük bir hızlar ilerlerken artık klasik raydolaplar yerine kendi ihtiyaçlarınıza ve mevcut alanınıza göre raydolap yaptırabileceğinizi biliyor musunuz? Evinizin bir odasına kaplayacak şekilde veya ihtiyaç duyduğunuz bir alana; istediğiniz ebatlarda, bütçenize göre tasarım yapılarak raydolaplar üretilmekte ve adresinize teslim edilmektedir. Firmadan alınacak hizmet kaspamında tüm bunların yanı sıra canlı destek, teslimat öncesi ve sonrasında servis ağı ile her daim hizmet anlayışı devam etmektedir.

İstanbul’un Her Bölgesine Hizmet

İstanbul’un neredeyse her bölgesinde bulunan geniş şube ve servis ağı sayesinde firma her kesimden müşteriye hizmet verebilmektedir. Bakırköy, Tuzla, Bahçeşehir, Kadıköy gibi birçok muhitte hizmet ağımız bulunmaktadır. Bu anlamda bütçe ve yaşamın devam ettiği muhit bizler için önem arzetmemektedir. Raydolap firmamızdan alacağını randevu ile eviniz hangi muhitte olursa olsun evinize sizinle görüşme sonucu anlaştığımız zaman diliminde gelerek ihtiyacı yerinde tespit etmekteyiz. Bu sayede sizin fikirleriniz doğrultusunda ihtiyacınızı daha net dinleme imkanı ile memnun kalmanız bizler için büyük önem arzetmektedir. İster bütçeni raydolap için çok olsun ister az önemli olan sizin ihtiyacınızı karşılayacak ve kullanışlı bir ortam sizlere yaratmak olduğu için müşterilerimizin memnuniyeti bizim çalışma felsefemizi oluşturmaktadır.

İhtiyaca Göre Tasarım Bakırköy Ray Dolap

Raydolap talebiniz için bizlerden alacağınız randevu doğrultusunda evinize gelerek ürünü düşünmüş olduğunuz alanın ölçüleri alınarak sizden gelen talepler doğrultusunda tasarımlarımız son şeklini almaktadır. İç dizayn olarak askılı bölmeler arasından pantolon, takım elbise, kemer, fular gibi ürünleriniz için ayrı askı sistemleri, kapalı bölmeler için çekmece veya kutu tarzı düzenekler, sepetler veya ayakkabılar için özel kalıplar tercih edebilirsiniz. Bu şekilde ürün yelpazenize göre en kullanışlı hali birlikte oluşturabiliriz. Raydolaplar ihtiyaca göre tasarlandıkları zaman dağınıklığı ortadan tamamen kaldırdıkları gibi kişilerin hazırlık sürelerini dahi kısaltan ürünlerdir. Bu nedenle ihtiyacınızın ve mevcut giyim ürün yelpazenizin doğru tespit edilmesi önemlidir. Firmamız bu görüşme akabinde ürününüzü 6-8 gün içerisinde hazırlar ve sizinle tekrar görüşerek teslimat için birlikte gün tayin edilir. Teslimat sırasında veya sonrasında herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olması durumunda her zaman size bir telefon kadar uzağız.

Hemen Ara
Navigasyon