Tuzla Ray dolap

Tuzla Ray Dolap

Tuzla Ray Dolap

Evinizin havasını değiştirecek Raylı Dolap Sistemleri Tuzla Raydolap’ta

Tuzla Ray dolap Raydolap nedir?

Tuzla Ray dolap yeni nesil, teknolojik, kullanımı kolay günümüzün standartlarına uygun dolap ürünlerine verilen isimdir. Modern yapısı, uzun ömürlü ve kullanışlı olması, Raydolap sistemini muadillerinden ayıran en önemli unsurları olarak sayılabilir. Tasarımlarındaki özgünlük, raydolapları en çok tercih edilen ev ürünlerinden biri yapıyor.

Tuzla Ray Dolap Sistemleri

Raydolap, alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri de ürünün boyutlarının evinize uygunluğudur. Model, renk ve büyüklük bakımından tamamen kendi tercihlerinize göre Raydolap temin edebileceğiniz gibi, piyasada hazır bulunan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Ancak ikinci seçeneği değerlendirmeniz durumunda, alacağınız ürünün evinize uygun olmayabileceğini göz ardı etmemelisiniz. Bu nedenle ölçülerine göre alacağınız Raydolap, hem hayatınızı kolaylaştıracak hem de evinizi güzelleştirecek dekorlarından biri olacaktır.

Tuzla Raydolap, size özgün çözümler sunar

Yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle, Tuzla Raydolap olarak kendi tesislerimizde ve bilgisayarlı sistemle size ve evinize özel en ürünler tasarlamaktayız. Gerek satış öncesi gerekse de satış sonrası desteğimizle, ürünün yerleşiminden sonra da müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Konusunda deneyimli, teknik bilgi ve donanıma sahip personellerimizle evinizin ölçüsüne ve dolabı koyacağınız yere göre gerekli tüm tespitleri yapmaktayız.

Raydolap Ne Kadar Sürede Üretilip Teslim Edilir

Müşterilerimizle gerçekleştirdiğimiz kısa görüşme ile talep edilen ürün hakkında gerekli bilgi ve fiyat aktarılır. Son teknolojik ekipmanlarla Raydolap üretildikten sonra müşteri yeniden aranarak ürün ya da ürünlerin ne zaman ve kim tarafından teslim alınacağı ve kurulumun yapılacağı tarih bilgisi alınır ardından teknik ekipler kurulumun yapılacağı adrese gelir ve montajı tamamlar. Bu süreç 6 ila 8 hafta gibir bir zaman dilimini kapsar.

Raydolap Evinize 3 Yıllık Garantiyle Gelir

Tuzla Raydolap’tan alacağınız ürünlerde imalatttan kaynaklı herhangi bir hata oluşması halinde, garanti koşulları devreye girer. Ürünlerimiz 3 yıllık garanti süresine sahiptir.

Tuzla Raydolap Size Bir Telefon Kadar Yakın    0(216) 399 49 15

Ürünlerimiz arasında beğendiğiniz bir modeli ya da kafanızdaki stili bizleri arayarak bildirebilir, yetkili personelimizden ürün ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. Unutmayın, mamüllerimiz evinizin kalitesini yansıtacak, her türlü renk, model ve ölçülerle yapılır. Kendi stilinizi yansıtacak bir Ray dolap için bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon