Banyo

BANYO BH 618

Banyo Dolapları

Banyolar evin en özel bölümlerinden biridir. Yatak odalarımızdan daha özel bir zamanı burada geçiriyoruz. Bu nedenle tasarımları son derece önemlidir. Banyoda ince detaylar ise evin her yerinde olduğu gibi öne çıkmakta ve elegant görünmektedir. Estetik görünmenin yansıra banyoların düzeni açısından dolaplar önemli bir depolama toparlama alanı oluşturmaktadır.

Peki, banyo dolabı seçerken nelere dikkat edilmelidir?

Öncelikle diğer odalardaki gibi banyonun boyutu, kolon, kiriş, tavan gibi özellikleri son derece önemlidir. Ayrıca dolabı konumlandıracağınız yerin lavabo ve diğer su tesisatına yakın olup olmaması da bir hayli önemlidir. Çünkü dolabın malzemesi buna göre değişebilmektedir. Dolap seçerken önemli bir diğer nokta ise eşyalarınızdır. Banyoda bulunan bakım ürünleri, havlular, lif gibi ürünleri ne sıklıkla kullandığınızdan tutun da ürünlerin sayısına göre değişmektedir. Eğer çok fazla havlusu olan bir banyonuz varsa sık raflı ve geniş bir dolap seçmeniz gerekir ve bu dolabı lavaboya yakın yapmak zorunda değilsiniz. Fakat daha fazla bakım ürününe sabun, tonik, köpük, krem gibi ürünlere sahipseniz bu ürünleri günlük olarak kullandığınız için tercihen lavabo üstüne ya da yanına koymak zorunda kalarak dolabı da bu şekilde konumlandırmanız gerekecektir.

İsterseniz lavabonun altına ya da başka bir bölüme yarım açılan bir sepet şeklinde dolap yaptırabilir kirli kıyafetlerinizi orada bekletebilirsiniz. Ayrıca lavabo üstü aynalarının arkasında yapılan dolaplar da yerden tasarruf sağlayarak çift işlev sağlamaktadır. Banyo dolapları ile ilgili bir diğer husus da kullanılan malzemeler. Özellikle suyla çok temas edilen bölgelerden biri olması nedeniyle suya dayanıklı malzeme kullanılması son derece önemli.

Yirmi üç yıldır sizlere güvenli hizmet sunmayı amaç edinen firmamız tam da burada yardıma yetişmekte. Kullandığı tüm malzemeleri Avrupa Birliği standardına uygun olan Albero Raydolap ürünlerini evinizin her köşesinde olduğu gibi banyonuzda da gönül rahatlığı ile uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Kalite ve kullanışlılığı uygun fiyatlarla sizlere sunan firmamızın fiyatlarını ve tasarımlarını incelemek için web sitesini ziyaret edebilir. Maltepe’de bulunan Show roomumuzu ziyaret edip çayımızı içerken ürünlerimizin kalitesini canlı canlı test edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon