İstanbul Anadolu Yakası Ray dolap

Raydolap 24

İstanbul Anadolu Yakası Ray Dolap

Ray üzerinde, dolabın paralelinde hareket eden sürgülü kapaklardan oluşan dolap modelleridir.  Menteşe kapaklı modellerden çok daha kullanışlı ve pratiktir. Açılır kapaklı olmadığından yer kaplamaz ve son derece modern çizgilerde tasarımları mevcuttur. Kapaklı dolaplar gibi ses yapmaz ve görüntü olarak kullanım alanına şıklık katar. Ayrıca sürgülü kapakların daha uzun süreli kullanımı söz konusu olduğundan ray dolap her açıdan ekonomiklik sağlar.

Ray dolaplar genellikle gardırop ve giysi odaları için tercih edilmekle birlikte evinizin her alanı için tasarımı ve kullanımı mümkündür. Artık salon vitrin mobilyaları dahi, ev girişlerinde yer alan portmanto ve vestiyerlerde de ray dolap tercih edilmeye başlanmıştır. Ray dolaplar kullanışlılığı, ekonomik ve modern görüntüsü ile daha çok tercih edilmeye başlanmıştır.

Evlerde yenilik ve güzel görünümün yanı sıra kullanım rahatlığı ve çok amaçlılık sunan ray dolaplar her açıdan bir adım önde. Mobilya alırken en çok dikkat edilen özelliklerden biri de alınacak mobilyanın yaşam alanına uygunluğudur. Bu uygunluk hem renk hem de ölçü açısından büyük önem taşımaktadır. Firmamız müşteri istekleri doğrultusunda, istenen renk, ölçü ve modellerde tasarımlar geliştirmekte ve üretmektedir. Dolabın kullanılacağı alana en uygun model ve yaşam alanı için uygun renkler müşteri isteğiyle belirlendikten sonra en çok dikkat edilmesi gereken kısım dolabın kurulacağı yerin ölçülerinin alınmasıdır. Ölçü alımında özellikle ayaksız dolaplarda dikkat edilecek hususlardan biri süpürgelik varsa, süpürgeliğin hesaplanarak ölçüde bildirilmesidir. Eğer dikkat edilmezse dolap ile duvar arasında açıklık kalacaktır. Bu açıklık kötü bir görüntü oluşturacağından ölçü alınımına çok özen gösterilmesi gerekmektedir. Dolabın yüksekliği, genişliği ve derinliği kurulacağı alana göre belirlenebilir. Ayrıca ray kapaklar da istenilen modellerde değişikliklerle tasarlanıp üretilebilir.

Ray dolap her açıdan daha kullanışlı olmasının yanında uygun fiyat seçenekleriyle firmamız tarafından üretilmektedir. İstanbul Anadolu yakası genelinde hizmet vermekte olan firmamız kaliteli hizmet anlayışı ile kullanışlı ürün ve geniş model seçenekleri sunmaktadır. Evlerinizi modern bir görünüme kavuşturmak ve kullanım rahatlığı sağlayan şık dolaplar için internet sayfamızda modellerimizi inceleyebilir, siparişleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon