Beylikdüzü Ray Dolap

RAY DOLAP BH 110 1

Beylikdüzü Ray Dolap

EVLERİN HAVASI RAYDOLAP İLE DEĞİŞECEK

Beylikdüzü’de dahil olmak üzere İstanbul’un birçok semtinde hizmet vermeye başlayan firmamız sayesinde evinize raydolaplarla yeni bir soluk getirebilir, karmaşadan kurtularak tam bir düzene geçebilir ve evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Günümüzde hızla kullanımı artan raydolaplar genellikle iki sürgülü kapak modelinden oluşmakta ve sabit raf sistemleri içermektedir. Ancak belki de sizin ihtiyaçlarınız sadece bunlarla yeterli değil, belki de bir odanızı giyinme odası yapmak istiyorsunuz veya alanınız o kadar geniş değil. İşte firmamız sayesinde tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve gönlünüze göre ferah alanlara kavuşabileceksiniz.

Tasarımı Birlikte Yapalım

Raydolap firmamız ile iletişime geçmeniz halinde sizinle yapacağımız görüşmeye istinaden evinize raydolap istediğiniz alanın ölçüsünü birlikte almaktayız ve bu esnada ihtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda tasarımlarımız şekillenmeye başlamaktadır. Sizlerin sahip olduğu meslek gruplarına ve giyinme tarzlarına göre sahip olduğu ürün yelpazesi değiştiği için ihtiyaçlar da birbirinden farklılık gösterebilmektedir.İşte tam da bu nedenle bizlerde isteklerinize göre askı modelleri, çekmeceler, aynalar, açık bölmeler, kişisel ihtiyaçlarınız için kapalı bölmeler raydolaplarınızın içine ilave edebilmekteyiz. Tüm bunların haricinde ayakkabı veya terlik gibi ürünleriniz için kalıp şeklinde dizaynlarımız bulunmaktadır veya raf sistemleri kullanılabilir. Bunun yanı sıra raydolabın kapak kısmı için açık model tercih edilebileceği gibi kapalı modellerde de ayna veya desen seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Raydolapların Teslimatı

Sizlere yapmış olduğumuz ev ziyareti sonrasında birlikte ihtiyacınıza göre tasarlamış olduğumuz ürünlerin üretim süresi yaklaşık 6-8 günü bulmaktadır. Bu süre sonrasında silerle tekrar iletişim kurarak teslimat gününü belirleriz ve gün, saat olarak verdiğimiz karar doğrultusunda raydolabınızın teslimatı için teslimatı alacak kişiye ürünler evde teslim edilir. Bu süreç sonrasında ise herhangi kafanıza takılan bir soru veya ek talepleriniz için İstanbul’un neredeyse her semtinde bulunan servis ve şubelerimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. Genel çalışma felsefemiz müşteri memnuniyeti odaklı olduğu için bizlerle çalışmaktan keyif alacağınızı ve akabinde farklı ihtiyaçlarınız için bizlerle iletişim halinde olacağınızı umuyoruz. Büyük bir ekip ağımız olduğu için evinize raydolap taleplerinize kısa süre içerisinde dönüş yapabilmekteyiz.

Hemen Ara
Navigasyon