İstanbul Avrupa Yakası Ray dolap

Raydolap 27

İstanbul Avrupa Yakası Ray Dolap Evinizde Rahatlığın Adresi!

Albero yatak ve dolap tasarımları kaliteyi evinize taşıyor. Dar alanda daha çok eşya muhafaza etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Dolap kapakları menteşe ile tutturulmaz, raylı bir sistem üzerinde hareket ettirilen  bu sistemin en büyük avantaj fazla yer kaplamamasıdır. Özellikle giyinme odalarında, yatak odaları ve vestiyerlerde  sıklıkla tercih edilen ray dolapları kendiniz tasarlayabilirsiniz. Dolap içindeki raf, askı, çekmece sayısına siz karar verin, en kaliteli malzemelerle dileğinizi gerçekleştirelim. İstanbul Avrupa Yakası şubemizde firmamızın raylı sistemleriyle ilgili bütün işlemleri yapailir , servis, satış gibi tüm hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Günü verimli geçirmenin yolu kaliteli bir uykudan geçer , bunun için de gereken en önemli şey kaliteli bir yatak.

Yoğun iş temposundan yorulup kendimizi bir an önce yatağımıza atmak isteriz ve günümüzün büyük bir çoğunluğunun yatakta geçtiğini varsayarsak yatak kalitesi büyük önem arz ediyor. İhtiyaca göre tek ve çift kişilik seçenekleri bulunan Albero yatakları rahatlıklarının yanı sıra geniş depolama alanlarıyla diğer yataklardan ayrılıyor.

Evim dar diye dert etmeyin!

Bazalardaki sandıklar geniş olduğu için evinizde bulunan fazla yastık, yorgan ve nevresim gibi depolama sıkıntısı çektiğiniz eşyalarınızı kolaylıkla saklayailirsiniz. Ürünler özel tasarım olabileceği için ihtiyacınıza göre belirlenebilir ve evinizde yer bulamadığınız kışlıklarınızı, halılarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Hayal etmek sizden, temin etmek bizden!

Talep ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra ürün ve model seçerek kendinizi Albero’nun rahatlığına bırakın. Geniş bir eviniz varsa ve ekstra saklama alanına ihtiyaç duymuyorsanız istediğiniz yatak modelini seçebilir evinizin dekorasyonunu dilediğiniz şıklıkta tamamlayabilirsiniz. Mobilya alanındaki deneyimimize güveniyor ve hayal ettiğiniz kalite ürünleri sunacağımızın garantisini veriyoruz.

Cep yakmayan güvenceyle derin, huzurlu bir uyku sizleri bekliyor…

Büyük bir emek ve özenle hazırlanan ürünlerimizi uzun yıllar kullanmak isteyeceksiniz. Firmamız kaliteyi ön planda tutmakta ve verdiğniz emeğe saygı duymaktadır. Ürünlerini cebinizi yakmadan uygun fiyatlı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Evinize uygun olan ürünü seçtikten sonra, uygun fiyatlarla alabilir, uzun  yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizi İstanbul Avrupa yakası şubemize bekliyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon