Çekmeköy Ray dolap

Çekmeköy Ray dolap

Çekmeköy Ray Dolap Yaşantınızı kontrol etmede yeni bir adım!

Sabah uykudan uyandığınızda başlar günlük koşuşturmacanız. Zaman en değerli hazinenizdir çok zaman farkına varmasanız da. Halbuki en basit anlamıyla zaman, uzayın yani mekânın belirli bir hızla kat edilmesidir. Zamanınız daraldığında da mekânınız daraldığında da bunalırsınız. Bu stresten kurtulmak için basit bir çözüme, size hem alan kazandırmak hem de zaman yaratmak için, mekanınızda pratik değişiklikler yapmaya ne dersiniz? Sizin mekanınızda, yani yuvanızda o klasik menteşeli dolap kapaklarının açılmasıyla daralan alanınızı size kazandıracak, böylece sizi dağınıklıktan kurtararak rahatlatacak yenilikçi bir tasarım sunuyoruz: raydolap!

Raydolapla evinizi düzenlemek daha rahat!

Kıyafetleriniz derli toplu değil mi? Palto veya pardesüleriniz dolabınıza uzun mu geliyor? Kravatlarınız, çoraplarınız, iç çamaşırlarınız birbirine karışmış vaziyette mi? Misafirleriniz için kullandığınız yorgan, yastık ve battaniyelerinize yer mi arıyorsunuz? Raydolap, kapakları raylı sistem üzerinde hareket eden, bu kullanışlı özelliği ile odanıza şıklık ve çağdaşlık katan zarif bir dolap sistemidir. Kullanışlılığıyla sadece kadınların değil aynı zamanda yeni neslin de ilk tercihi. Sadece giyinme odanızda değil, vestiyerinizde, salonunuzda hatta banyonuzda ve kilerinizde dahi kullanabileceğiniz, evinize çağdaş bir hava katan raydolap vazgeçilmeziniz olacaktır.

Bir dolabın modeline nasıl karar verirsiniz?

Bırakın sizin için bu sorunu biz dert edinelim. Evinizin boyutlarına göre tasarlanmış, rengi duvarınızla veya diğer mobilyalarınızla uyumlu, kullanım pratikliği amaca yönelik bir dolap kurulumu istemez misiniz? Ölçü almada uzman personelimizle odanız için en ideal modelleri size alternatiflerle sunuyoruz. Size düşen ise bütçenize uygun olan seçeneği tercih etmek olacaktır. Fiyatlarımıza etki eden esas unsur kullanılan malzeme çeşidi ile dolap i aksesuarıdır. Gövde malzemesini yonga levha (sunta üzerine melamin kaplama) veya MDF (sıkıştırlmış ağaç tozu) olması durumunda fiyat farkı olacaktır. Diğer taraftan asansör askılık sistemleri, aydınlatma, çekmece, takı ve kravat askılığı gibi iç üniteler de yine tercihiniz doğrultusunda dizayn edilir.

Çekmeköy’de ideal hizmet!

Firmamızın hizmeti sadece raydolap kurulumuyla sınırlı değildir. Size sunduğumuz mal ve hizmet konusunda her alanda yanınızdayız. Olası bir taşınma durumunda sökümü, parça değişimi halinde bölüme uygun parça tasarlanması da bizim işimiz. Kısacası size servis sağlamak için buradayız.

Hemen Ara
Navigasyon