Bebek Ray Dolap

Ümraniye Ray Dolap

Bebek Ray Dolap

 

Bebek ray dolap alanında Albero Ray Dolap firması 23 yıllık tecrübesiyle modern dolap sistemini evlerinize taşımaktadır. Peki, ray dolap sistemi nedir? Sürgülü olarak tabir ettiğimiz kapılardan oluşan ray dolaplar dolapların alt ve üstlerine yerleştirilmiş birer adet ray üzerinde ilerler. Bu da kapak açılışlarında kırılmaların ve kapatma esnasında yaşanan gürültünün engellenmesine yardımcı olur bu şekilde işlevli bir mobilya tasarımı olduğunu söyleyebiliriz.

Öncelikle odanıza için gerekli sistem keşfedilir ve ekiplerimizce projelendirerek çalışmaya başlanır. Hazır ray dolap sistemlerini seçebileceğiniz gibi çatı katı, köşe kenar gibi özel yerler için de uygun projelere ulaşabilirsiniz. Ürününüzü istediğiniz malzeme ve renkte seçebilir, zevkinize göre ayna gibi aksesuarlar ekleyebilirsiniz. Dolabınızın içine istediğiniz bölme adedini ve türünü ekletebilirsiniz; örnek olarak, gizli bölme, iç çekmece, pantolon askısı, raf ve takı bölmesi, yüklük verilebilir. Tasarımın ücretin de belirli değişiklikler olabilmekle beraber tüm ihtiyaçlarınızı güvenli karşılayabilir ve odanızı düzenli ve konforlu biçimde kullanabilirsiniz.

Ray dolaplar estetik açıdan incelendiğinde kullanıcılara elegant ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Kapakları raylı olduğundan ince ve zarif görünür. Kullanım açısından kapakların açılış alanını size geri kazandırdığı için yerden tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca kapakların sürgülü yani raylı olması nedeniyle de dolabı kapatırken ortaya çıkan olası gürültüyü de engellemiş olursunuz.

Uygun bulduğunuz bir odanız için giyinme odası da tasarlayabilirsiniz. Ray dolaplar bu konuda da siz yardımcı olacaktır. Giyinme odanızda ray dolap sistemini kullanmak hem yerden tasarruf etmenizi hem de şık bir dekorasyona sahip olmanızı sağlar. Evinizde hem düzen hem de fonksiyonellik arıyorsanız giyinme odaları tam size göre. Ek olarak projeye ekleyeceğiniz raflar ve askılar ile her mevsim için kıyafetlerinizi bir arada tutabilir ayakkabı, bot vb. ürünlerinizi sağlıklı bir biçimde saklayabilirsiniz. Dilerseniz yüklük yani yorgan, battaniye, nevresim takımı gibi eşyalar için de bir bölme yaparak evinizin kalanını rahatlatabilirsiniz. Her zevk ve bütçeye uygun tasarlanan mobilyalar ile evinizin her yanına dağılan kıyafet yoğunluğundan kurtularak hem daha rahat hazırlanır hem de daha düzenli bir eve sahip olmanıza yardımcı olmaktayız.

Hemen Ara
Navigasyon