Boydan Boya Ray Dolap

Boydan boya ray dolap

Ray dolap sistemleri yatak odalarının son yıllardaki en büyük gözdesi… Kullanım kolaylığından dolayı büyün odalarda kullanılabilen bu ürünler, klasik dolaplara nazaran pek çok avantaj sağlıyor. Bunlardan en büyük farkı da kapağından kaynaklanıyor. Kapak sisteminin raylı olmasından dolayı raylı dolap olarak adlandırılıyor. Albero Raydolap olarak bizler boydan boya ray dolap modelleri ile hizmet veriyor, odalarınıza tarz katıyoruz.

Boydan Boya Ray Dolap Neden Tercih Ediliyor?

Boydan boya ray dolap sistemlerinin tercih edilme nedenleri oldukça fazladır. Bunların şu şekilde sıralayabiliriz:

  • En büyük avantajı kapağının dışa doğru açılmak zorunda kalmamasıdır. Bu sayede dar odalarda dahi rahatlıkla kullanılabilir. Sadece sağa, sola raylar üzerinde kapaklar hareket ettirilerek istenen alan açılıp kapatılabilir.
  • Normal satın alınan dolaplarla mekânın sadece %60’lık bir kısmı kullanılabilir. Oysa boydan boya raylı dolaplarda tavana kadar ve bütün genişlik kullanılabilir. Bu sayede de mekanlarınızı her yönüyle en iyi biçimde kullanabilme imkânı oluşular.
  • Boydan boya raylı dolaplar çocuklar için daha güvenlidir. Çocukların açıp kapatması zor olacağı için dolabın içerisi ve eşyalar daha güvende tutulmuş, çocukların zarar görmesi engellenmiş olur.

Modern Ve Şık Boydan Boya Ray Dolap Modelleri

Boydan boya ray dolap sistemlerinde firma olarak kalite, işlevsellik ve estetiği temel alıyoruz. Birinci sınıf malzemelerden üretim yapıyor, çizimlerimizden sonra imalata geçerek en iyi çözümleri sunuyoruz.

Dolap sistemlerimizin iç dizaynını tamamen sizlerin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz. İstenen ölçüde, istenen boşlukları, daha sonra değiştirebileceğiniz şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Renk ve desen alternatifleri sağlıyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon