Küçükyalı Ray Dolap

RAY DOLAP BH 126 1

Küçükyalı Ray Dolap

RAY DOLAP NEDİR ?

Günümüzde, gittikçe daralan yaşam alanlarını en iyi şekilde planlamak artık bir gereklilik halini aldı. Bizler büyük alanlara sığamazken şuan dar alanlara en iyi nasıl yerleşebiliriz diye düşünüyoruz. Ray dolap günümüzün modern zamanına hitap eden yatak odası, vestiyer gibi kullanım alanlarına özgün, kullanımı basit ve göze  hitap eden yeni dolap sisteminin adıdır. Ray dolaplar adından da anlaşılacağı gibi raylı bir sistem üzerine kurulmuştur. Daha az yer kaplaması bize avantaj sağlamaktadır.Bu sebeple; daha az yer kaplayan buna mütakiben daha fazla eşyalarımızı muhafaza edebilme imkanını bize sunuyor. Bu da bize odamız da yer tasarrufu ederken hem şık bir görüntü elde etmemizi hem de evimize ferahlık sağlıyor. Ayrıca uzun ömürlü olmaları tercih sebeplerinin başında gelmektedir.

NEDEN RAYLI DOLAP SİSTEMİ ?

Sabah işe, okula yada herhangi bir yere yetişmek söz konusu ise sabah ne giyeceğimizi bulmak konusunda özellikle kadınlar olarak çok zorlanırız. Aradığımızı hemen bulmak aslında ne kadar da güzel bir şeydir. Ray dolap sistemi aslında bize tam olarak bu konuda çok fazla yardımcı olmaktadır. Raylı sistem sayasinde pantolanlar, gömlekler, ayakkabılar, elbiseler hepsi için ayrı bir ray sistemi bulunmaktadır. Bu düzen bize kolaylık sağlamaktadır.

Ayrıca menteşe değil raylı sistem olması da avantajlar arasındadır. Örneğin dolabın kapağını açtığımız da üst üste yığılmış kıyafetler yerine düzenli ve gözümüzün hepsini görebileceğimiz bir düzen olması sisteminin bize sağladığı en güzel avantajdır.

RAY DOLAP TESLİM SÜRESİ 

Firmazmız İstanbul’un bir çok yerinde siz değerli müşterilerimize hizmet sağlamaktadır. En iyi ve kaliteli hizmeti sunmak için ekiplerimiz her daim çalışmaktadır. Sizler seçtiğiniz ürün yapılma aşaması, zorluk derecesi teslim sürecini belirlemektedir. Bu durum 6 ila 8 hafta içerisinde değişiklik göstermektedir. Ayrıca Raydolap ürünlerinden kaynaklı bir imalat hatası oluşması durumunda 3 sene bir garantiniz bulunuyor.

RAYDOLAP FİYATLARI NELERDİR?

Her dolap her evin odasına tam oturmayabilir. Firmamız evinize göre uygun ölçüler alıp tam size uygun dolaplar üretmektedir. Özel tasarımlar için evinize en uygun dolabı sizler için en iyi şekilde tasarlamaktayız.
Firmamız genellikle metrekare üzerinden fiyat vermektedir. Sizin tercih ettiğiniz ürünler, malzemeler, büyüklük gibi özellikler fiyat açısından değişiklik gösterebilmektedir. Tercihinize göre firmamızı arayarak veya web adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anasayfa


0850 304 64 88 – 0216 399 49 15
90 216 399 49 16

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon