Ray Dolap Kartal

Raydolap 11

Kartal Ray dolap

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE İLKLERİN İSMİ:  Albero RAYDOLAP

1993 yılında sizleri mobilya sektöründe raylı sistem ile tanıştıran Raydolap, 1980 yılından günümüze 37 yıldır tasarımları ile dokunuşlarını hayatınızda varlığını sürdürüyor. Yaratıcı fikirler ve yenilikçi tasarımları ile sektöründe ilkleri yaşatan Raydolap, sizlerin özel istek ve taleplerine göre özel ürertimini de gerçekleştiriyor. Renk ve model yelpazesindeki genişlik ile dikkatlerinizi çekecek her tasarım ve üretim ürünü hayatınıza yeni bir kolaylık sağlacaktır.

GÜVEN VEREN VE FİKİRLERİNİZİ ÖNEMSEYEREK TASARIMLARIYLA HAYATINIZA DOKUNAN RAYDOLAP HİZMETİNİZDE

Gelişen mobilya sektörünün yenilikçi firması olarak çağın gereklerine uygun Bilgisayar destekli (CNC) üretim tezgahlarımızda işyeri, konut, tezgah ve benzeri üretimlerini gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra kaliteli ve güvenilir üretimin yanı sıra müşterilerin talep, istek ve önerilerine kulak vererek her kişiye özel tasarımları ile müşteri memnuniyetine de önem veriyoruz.

SİZE GÖRE VE SİZE ÖZEL

İstanbul Kartal da dahil olmak üzere müşterilerimizin her zaman talep ve isteklerine açık ve hazır olan firmamız, 7’den 70’e her kişi ve her yaşa hitap eden üretimlerine devam ediyor. Yatak takımları, giysi dolapları, yatak odası, genç odası, wc-banyo dolapları ve benzeri ürünlerde geniş yelpazede renk ve tasarım ebatı ayrıcalığı sunuyoruz.

ANAHTAR KELİME: Kartal, Raydolap, 37 Yıldır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon