Ray dolap Bostancı

en yeni ray dolap modelleri

Raydolap Bostancı

Mazisi 1980’li yılların başına dayanan Raydolap firması senelerdir sundukları ürün ve sağladıkları hizmetlerle sektörde tutunmuş bir firmadır. Evlerde bulunabilen her türlü dolabı üreten firma yaşlı, genç, evli, bekar, kadın, erkek demeden herkesin tercih edebileceği mobilyaları üretmektedirler. Ayrıca hazır olan modelleri müşteriler isteklerine göre kişiselleştirme olanağına da sahiptirler.

Raydolap’ın Ürün Çeşitliliği

Raydolap senelerin verdiği tecrübeyle farklı ürün gruplarını müşterilerine sunmaktadır. Bu ürünlerden en dikkat çekeni giyinme odaları adıyla bilinen kıyafetlerin olduğu bir oda şeklinde oluşturulmuş konsepttir. Bu konseptte açık ve kapalı dolap sistemleri ve çekmeceler ile birleşerek bütün kıyafetlerin konulabildiği büyük bir dolap oluşturuluyor.

Giyinme odasının bir özelliği de çok farklı kombinasyonları oluşturmak için kısa bir zaman kullanma imkanı sağlamasıdır. Raydolap da en çok tercih edilen ürünlerden biri olarak giyinme odası dolaplarını kullanıcılarının tercihlerine göre hazırlamaktadır.

Giyinme odası dolapları dışında firma yatak odası, giysi dolapları, genç odaları gibi pek çok farklı oda tipine uygun dolapları üretmektedir. Yatak odası için on çeşit ürün, giysi dolapları için yirmi farklı çeşit ürün seçeneği müşterilerin memnuniyetine verilen önemi gösteriyor.

Raydolap Hizmeti Düşündüğünüzden Yakın

Bu kadar ürün çeşidi olan firma İstanbul’un iki yakasına da hizmet ulaştırmaktadır. Merkezi Levent ilçesinde bulunan firmanın Anadolu yakasında bulunan mağazası Maltepe ilçesindedir. Maltepe ilçesinde bulunan Raydolap Bostancı ilçesine yakın bir konumda bulunmaktadır. Mağazanın bulunduğu ilçe Anadolu yakasında merkezi bir konumda olduğu için Anadolu yakasındaki pek çok ilçeye kolay ulaşım sağlamaktadır. Yapılan hizmetlerin ilçelere göre dağılımı yapıldığında Raydolap Bostancı ilçesinden çok yoğun talep görmektedir. Mağazanın yakınlığı ve firmanın tanınırlığı bu yoğun talebin nedenleri arasındadır.

Müşterinin Tercihleri ve Hizmet

Moda trendlerinin değişmesi ve müşterilerin farklı ürün tercihlere yönelmesi sonucunda Raydolap bu değişimlere uzak kalmamış ve kişiye özel tasarım seçeneklerini sunmuştur. İnternet sitesi üzerinden de erişilebilen bu sistem ile kişiler kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre mobilya tercihlerinde bulunmaktadır. Özellikle Anadolu yakasında bulunan Raydolap Bostancı ilçesindeki müşterilerinin özel tasarım talepleri oldukça fazladır. Yeni yapılaşmayla değişen mimari bu taleplerin nedenleri arasında gösterilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon