Üsküdar Ray dolap

Üsküdar Ray dolap

Üsküdar Ray Dolap

Firmamızın uzman kadroları tarafından tasarlanan ray dolap sistemlerimiz kullanacağınız mekana estetik ve fonksiyonel bir özellik katmaktadır. Sürekli olarak değişmekte olan mobilya ve ahşap sektöründe yenilikleri daha yakından takip edebilmek için sizleri mağazamıza bekleriz. Geniş İç hacmi kolay taşımacılığı ve daha birçok kullanışlı seçeneğiyle özellikle ev hanımlarının gözde ürünü ray dolap evinizin havasını değiştirecek. Sadece evde kullanılmak zorunda olmayan ir ürün ofislerinizde ya da iş yerlerinizde de size büyük bir avantaj sağlayabilir. Talep ettiğiniz ürünü belirlenen zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Size düşen tek şey tasarımına karar vermeniz.

Üsküdar Ray Dolap Herkesi Mağazalarına Çekiyor

İstanbul’un Anadolu yakasındaki boğaz kıyısında yer alan Üsküdar tarihi Kız Kulesi ile bütünleşen eşsiz bir semttir. Bu muhteşem semtte bir eve sahipseniz o evde muhteşem eşyalara da sahip olmalısınız. Ray dolap hizmeti veren firmamızda evinize uygun ölçü ve renklerde dolap üretimi yapılmaktadır. Genç odasından duvar kağıdına birçok isteğinize yanıt vermekteyiz. Dilerseniz mağazamızı ziyaret edebilir ya da iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz. Sizleri en kısa zamanda en yakın şubemize bekleriz.

Üsküdar Ray Dolap Nedir

Üsküdar Ray dolap ismini kapaklarının özelliğinden alan bir dolap şeklidir. Özellikle yatak odalarında tercih edilen bu dolapların en büyük özelliği kapağının dışa doğru değil de yana doğru sürgülü bir şekilde açılması. Bu da ye tasarrufu açısından büyük bir avantaj sağlamaktadır. Hem daha az alan kaplayarak hem de ergonomik tasarımıyla tercih sebebini arttırmaktadır. Odanıza derinlik ve ferahlık katarak şık bir görünüm sağlayacaktır. Standart ölçülerin yanı sıra odanızın ölçülerine göre üretim yapılmaktadır. Yeni trend dolapları birçok mağazada görebilmeniz mümkün fakat önemli olan evinize aklınıza ve cebinize uygun bir mağaza tercih etmenizdir. Size tüm bu seçenekleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Son teknoloji tasarımı ray dolap son dönem evler için çok uygun bir yapıdadır. Ayrıca çocuklarınız içinde tehlike yaratmayacak bir yapıya sahiptirler. Çocuklarınız dolabın kapağını kendine doğru açamayacağı için dolap kapağına çarpma düşme gibi tehlikelerden uzak durmuş olacaktır. Öyle ise bu kadar özelliği bir arada barındıran bir ürün neden sizin evinizden eksik olsun. Sizleri en kısa sürede mağazalarımıza bekleriz.

 

Hemen Ara
Navigasyon