Sarıyer Ray Dolap

Sarıyer Ray Dolap

Sarıyer Ray dolap

Sarıyer Ray Dolap Nedir: Günümüzde artık lüks bir dekorasyon malzemesi olmaktan çıkıp bir gereklilik haline gelmekte olan raydolap ;  sürgülü ve raylı sistemden oluşan bir dolap modelidir. Başlangıç noktası yatak odaları olsa da artık ev girişlerinde, genç odalarında, giyinme odalarında, banyolarda ve mutfaklarda büyük ölçüde kullanılmaya başlanmıştır. Eski mekanları modernize etmek için kullanılmanın yanısıra gelişen mimari ile birlikte yeni yapılmakta olan birçok evde artık sürgülü ve raylı sistemden oluşan raydolap kullanılmaktadır.

Neden Sarıyer Raydolap : Raydolap kullanmamızı gerektiren en büyük gerekçe gittikçe daralan yaşam alanlarımızı daha şık ve modern bir şekilde organize edebilmektir. Bunun yanısıra sürgülü kapaklar eski tip menteşeli  kapaklara göre daha uzun ömürlüdür. Ses yapmaz özelliğe sahiptir ve raydolapları eski tip gardroplardan ayıran en büyük özellik ise daha fonksiyonel bir kullanım özelliğine olmasıdır. Daha küçük mekanlarda daha fazla eşya saklamak raydolap kullanmak için en önemli unsurdur.

Nasıl Fiyatlandırılır  : Fiyat bilgileri saptamakta kullanılan en önemli etkenler dolapların büyüklüğü,derinliği, aydınlatma malzemeleri, dolapların içine yerleştirilecek olan kulp,askı gibi malzemelerin sayısı, kapakların modelleri ve çekmeceklerdeki fonksiyonellik ile kullanılan malzemenin kalitesidir.

Seçeçeğiniz mekanda kendi zevkinizi yansıtan projenizi belirledikten sonra Sarıyer Raylı Dolap olarak firmamızın yetkililerine danışıp proje aşamasında yardım alarak size vereceğimiz hizmetlere ilk adımı atabilirsiniz. Ücretsiz keşif için İletişim bilgilerimizden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Firmamız yetkileri ile birlikte size özel digital ortamda çizilen projeler üzerinde inceleme yaparak son kararınızı verdikten sonraki aşama malzeme seçimi olacaktır. Üretim aşamasına geçmeden önceki son adım mekan ölçülerinin net bir şekilde alınıp raydolapların monte edileceği yerlerin tespit edilmesi ve fiyat analizidir.

Üretim bitiminde Sarıyer Ray Dolap Firması yetkililerince randevu alınıp montaj yapılacak alanın uygunluğu ve ürünün kim tarafından teslim alınacağı gibi size ait bilgiler teyit edilir ve ekiplerimizce kurulum gerçekleştirilir. Teslim süresi modele göre değişkenlik gösterebileceği gibi tüm ürünlerimiz garanti kapmasındadır.

Kafanızdaki raydolap modeli projenizi en kaliteli malzemeler ve hizmetler ile hayata geçirmek için Sarıyer Ray Dolap Firmamız emrinizdedir.

 

 

 

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon