Raydolap Maltepe

Raydolap 13

RAYDOLAP MALTEPE

 

1980’den bu yana faaliyet gösteren Raydolap firması İstanbul’un güzel semtlerinden biri olan Maltepe’de hizmet vermeye devam etmektedir. Raydolap Maltepe firması her zevke ve her keseye uygun olarak ürünler sunarak tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ürün ve hizmetlere göz attığımızda;

Hayatınızı Kolaylaştıracak Tasarımlar

Firma tüm tüketici ihtiyaçlarını ele alarak hayatınızı kolaylaştıracak tasarımları ön plana çıkartarak yatak odaları, giyinme odaları, her evin ihtiyacı olan giysi dolapları, ray dolaplar ve baltonlar gibi geniş bir ürün yelpazesini tüketicinin beğenisine sunuyor. Özellikle ray dolap sistemi  hem kullanım alanı olarak sıkıntı yaşanan dar alanların değerlendirilmesini sağlayacak hem de şık bir görünüm yaratacaktır. Baltonlarda hayatınızı kolaylaştıracak ürün grupları arasında yer almakta ihtiyacınız olan her alanda kullanabileceğiniz ürün seçenekleri Raydolap Maltepe mağazasında sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Estetik bir görünüşe sahip olan ürünler ayrıca geniş iç hacim ve farklı kullanım alanlarına göre değişkenlik gösteren iç donanımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Bunların yanı sıra gayet kullanışlı ve rahat genç odaları da firmanın ürün grupları arasında yer almakta.

Kişiye Özel Tasarımlar

Raydolap Maltepe özellikle kişisel ihtiyaçları ele alarak tüketicinin tüm ihtiyaç ve beğenisi doğrultusunda ürünler sunarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu anlamda deneyimli müşteri temsilcisi ve mimarlardan yardım alınarak bütün tüketici istek ve talepleri doğrultusunda üretim yapılarak istenilen tasarımlar oluşturulmaktadır. Ürünleri inceleyerek isteğiniz doğrultusunda tasarımların oluşturulması için talepte bulunabilirsiniz.

Her Zevke Uygun, Estetik, Dayanıklı ve Fonksiyonel Tasarımlar

Firma her zevke uygun tasarımların yanı sıra yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünler ve farklı kullanın alanlarına sahip fonksiyonel ürünleri de ele alan geniş bir ürün yelpazesiyle hayatınızı kolaylaştıracak tasarımlar sunmaya devam ediyor. Tüm modelleri inceleyerek ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olanları kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Satış Sonrası Hizmetler

Firma sadece ürünün satılmasında değil satış sonrasında da teslimat ve montaj aşamalarında tüketicilerin yanında yer alarak kaliteli bir hizmet anlayışı sürdürmektedir. Ayrıca taşınma durumlarında ürünlerin demonte edilmesi ve yeni adrese nakli konularında ve ilave dolap/modül/aksesuar ve tadilat talepleri de bire bir yerine getirilerek tüketicilere yardımcı olunmaktadır.

 

 

 

Hemen Ara
Navigasyon