Raydolap İçi Modelleri

raydolap modelleri 10

RAYDOLAP İÇİ MODELLERİ

20 Yılı Aşkın Deneyim

Firmamız özgün tasarımları ile ihtiyacınıza uygun ürünler sunmaktadır, aynı zamanda Türkiye’de bu konuda öncü durumdadır. Sürgülü kapak dizaynı ile yerden tasarruf edilmesini sağlayan dolaplar her ihtiyaca uygun tasarlanmaktadır.

İhtiyaca Yönelik Çözümler Raydolapfiyat.com’da

Albero Raydolap markası ile üretilen dolapların iç dizaynı da kendine özgü tasarımlardan oluşmaktadır. Öncelikle yatak odalarına dolap tasarlayan firmamız evinizin bütün odaları ve köşeleri için de dolap tasarlamaktadır. Dolaplarımızın içi saklama alanı genişliği ve kullanışlı parçaları ile ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunar.

Aynalı, Kullanışlı Dolaplar

Raydolap modellerinin içinde çeşitli ebatlarda askılı bölümler mevcuttur. Gömleklerinizi, eteklerinizi ve elbiselerinizi uygun olan bölüme asabilirsiniz. Dolapların içinde dilediğiniz zaman açıp kullanabileceğiniz aynalar da mevcuttur. Dolapların içi ihtiyacınıza uygun olarak metal aksamlı da olabilir.

Askılı bölümlerin yanı sıra çeşitli ebatlarda olan bölümler de katlayarak koyduğunuz giysileriniz için tasarlanmıştır. Bu bölümlere ayrıca büyüklü küçüklü kutu ve sepetlerinizi de koyarak odanızdaki eşya kalabalığına çözüm bulmuş olursunuz. Bu bölümlere yastık, çarşaf gibi yatak tekstili malzemelerinizi de rahatlıkla koyabilirsiniz. Dilerseniz kişiye özel tasarım hizmetimiz ile bu bölümlerin boyutlarını da kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Seçenekleri

Çeşitli ebatlarda tasarlanmış çekmeceler de saklama çözümleri konusunda büyük yardımcınız olacaktır. Bu çekmeceler giysileriniz, iç çamaşırlarınız, gecelikleriniz, takılarınız, makyaj malzemeleriniz için uygun yükseklik ve genişliklerde yapılmıştır. Dilerseniz kişiye özel tasarım hizmetimiz ile değişik boyutlardaki bu çekmecelerin yerlerini ve boyutlarını kendiniz belirleyebilirsiniz.

Raydolap modellerinde kravatlarınız için de özel askılar tasarlanmıştır. Bu askılar da hareketli olup kravatlarınızın tamamını bir kerede görüp içlerinden giysinize en uygun olanı seçerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Çeşitli boyutlarda tasarlanmış raflar da size büyük kolaylık sağlayacaktır. Dilerseniz bu rafların büyüklüğüne uygun eşyaları tek olarak da yerleştirerek dolabınızın sürgülü kapağını çektiğinizde birçok eşyanızı bir kerede görme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Raydolap modellerinde pantolonlarınız için de özel askılı bölümler mevcuttur. Bu askılar da hareketli olup bir kerede bütün giysilerinizi görme ve seçim yapma fırsatı yaratır.

Bilgisayar Ortamında Yapılan Tasarımlar

Raydolap modellerinin içi her ihtiyacınıza cevap verecek şekilde bilgisayar ortamında tasarlanmaktadır. İhtiyaçlarınızı belirlediğiniz takdirde mutlaka size uygun bir dolap Raydolap modellerinde mevcuttur.

 

Hemen Ara
Navigasyon