Raydolap Fiyat

Raydolap 8

RAYDOLAP FİYAT

Ray dolaplar adı üzerinde ray üzerinde hareket eden kapak sistemleri ile hem daha az yer kaplayan hem de oldukça kullanımlı dolap sistemleridir. İçerisine doğru bir biçimde yerleştirdiğiniz raf ve askı sistemleri ile bütün eşya ve giysilerinizi daha az yer kaplayacak bir biçimde ve kırışma , buruşma derdi olmadan dolap içinde muhafaza etme imkanını sizlere sunacaktır. Raylı dolap sistemleri diğer dolaplara göre özellikle kapıları açısından daha az yer kapladığından uzun yıllardır yatak odası, giriş vestiyerleri, giyinme odaları gibi eşya saklanması gereken pek çok alanda en çok kullanılan dolap sistemidir.

Ray dolabın içine yerleştireceğiniz doğru askı ve çekmece türleri ile çok kullanışlı bir dolap sahibi olabilirsiniz. Özellikle 1+1 ya da 2+1 gibi az metrekareli evlerde az yer kaplaması nedeni ile çok kullanışlı olan ray dolabı kendiniz yaptıracaksınız bunun için öncesinde iyi bir araştırma yapmanız gerekmektedir. Daha önce ray dolap yaptıracağınız firma ile ne istediğiniz ile ilgili bir görüşme yaparak öncesinde yapılacak Autocad çizimlerinin sizin arzunuz doğrultusunda yapılmasını istemelisiniz. Bazı ailelerde pantolon, gömlek gibi ütülenmesi gereken ve bu nedenle askı kullanılması gereken ürünler daha fazla bulunurken bazı aileler için ise yatak, yorgan gibi büyük eşyaları saklamak için daha fazla alana ihtiyaç duyulabilir. Küçük alanlarda büyük kullanışlar oluşturmak için oluşturulmuş ray dolap sistemleri ile bütün bu sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Çekmece sayısı olarak kaç adet çekmeceye ihtiyaç duyduğunuz, askı asarak kullanacağınız bölmelerin derinliği ve uzunluğu ne kadar olmalı gibi soruların cevabını dolap yaptırmadan önce yanıtlamanız gerekmektedir.

Ayrıca raylı sistemler sık sık değiştirebileceğiniz ürünler olmaması nedeni ile bu tür soruların cevaplarını önceden almanız daha sonra memnuniyet duymanız için de çok önemlidir.

Ray dolap fiyatları dolabın kapağının tercihine, ray sisteminin kalitesine ve içerisinde kullanacağınız aksesuar ve çekmece sayısına göre farklılık gösterecektir. Ray dolap kapakları kullanılan malzemeye göre metrekaresi 420 liradan başlayıp 1300 Türk Lirasına kadar çıkmaktadır. Satın almak isteyeceğiniz malzemeye ve yaptırmak istediğiniz ray dolap modeline göre fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Hemen Ara
Navigasyon