Ray Dolap Modelleri

Ray Dolap Modelleri

Günümüzde gardıropların kullanım alanı oldukça artmıştır. Geçmişte sadece yatak odalarında kullanılan ray dolap modelleri günümüzde ayakkabılıktan çocuk odalarına kadar pek çok alanda kullanılıyor. Ray dolap üretiminde sektörünün öncüsü olan markamız, özenli işçilik ve yılların tecrübesini bir araya getirerek kişiye özel çözümler sunuyor.

İster Depolama Alanı, İster Giysi Koruması Ray Dolap Modelleri

Talep edilen her boyutta, renkte ve modelde ürettiğimiz albero ray dolap modelleri birçok farklı alanda kullanılabilir. Tercih ettiğiniz modeller kiler gibi saklama alanlarından ayakkabılığa kadar iç mekanların her alanlarında kullanılabilir.

Mutfaklardan kapalı balkonlara kadar birçok farklı kullanım alanına sahip olan ay dolaplarımız kişiselleştirilebildiği için büyük küçük tüm alanlarla boyut olarak tam uyum sağlar.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı

Sağlamlığı, güçlü işçiliği ve üretici garantisiyle sunduğumuz ray dolapların ömrü bina ömrüne eş değerdir. Bu da demek oluyor ki ömür boyu garantimiz altında olan ray dolapları uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Sürgülü kapaklı olan dolapların kapak bölümü dilediğiniz gibi şekillendirilebilir.

Ayna, cam veya ahşap gibi kaplamalarla tamamlayabileceğiniz dolabınızın iç bölümü de isteğinize göre şekillenebilir. Ray dolap fiyatları boyut, kişiselleştirme, üretilen malzeme ve ek donatılara bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Farklı ham maddelerle üretilebilen dolapların iç dizaynları da fiyat farkını etkilemektedir. Aksesuar bölümü, çekmeceler, asansörlü raflar, askılıklar ve aklınıza gelebilecek diğer donatıların bir arada bulunduğu ray dolaplar sayesinde evinizdeki fazla eşyaları da depolayabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon