Koltuk Takımları

Koltuk takımları

Her modelden koltuk takımları, firmamız bünyesinde bulunabilmektedir. Sektör içerisinde çok farklı takım modelleri ile karşılaşabilmek mümkündür. Bu modellerin büyük çoğunluğu da firmamızda mevcuttur. Her zaman model havuzunu genişleten firmamız, yeni koltuk takımı modellerini bünyesine katmaktadır. Dolayısıyla alınabilecek takım modeli sayısında artış görülmektedir.

Satışa hazır olarak bulundurduğumuz her koltuk takımı, son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Böylelikle koltuk takımlarının dayanıklıkları da çok üst seviyelerde olmaktadır. Uzun seneler boyunca kullanma garantisine sahip olan koltuklarımız, İstanbul’un her yerine gönderilmektedir. Sonuç olarak firmamız, 39 ilçenin tümünden tercih edilen sayılı firmalardandır.

İstanbul koltuk takımı satışı yapan firma arayanlar, kesinlikle fiyat bakımından uygun olan firmamıza danışmadan alım yapmamalıdır. Çünkü en iyi tasarımlı ve en uygun fiyatlı koltuklar, bizde bulunmaktadır.

Her Eve Uygun Koltuk Takımı Satışları

Koltuk takımlarının evinizin dekoruna uyması lazımdır. Aksi durumda ev içerisinde görüntü uyumsuzluğunun oluşması oldukça muhtemeldir. Firmamızda her evin dekoruna uygun koltuk takımı modelleri bulunmaktadır. Bu da size en uygun modeli firmamızda bulabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Satışını yaptığımız koltuk takımları, her eve uygun olduğu gibi her cebe de uygundur. Bizi tercih edenlerin kendi bütçelerine göre bir takım modeli bulabilmesinin ihtimali çok yüksektir. Bunun nedeni de firmamızın belirlediği fiyat aralıklarının son derece geniş olmasıdır.

Koltuk takımı tasarımları konusunda her türlü desteği tarafınıza sağlamada hazır olan çalışanlarımız, evinize en uygun modeli seçmeniz için çeşitli bilgilendirmelerde de bulunmaktadır.

Koltuk Takımları Kaç Liradan Satılıyor?

Koltuk takımı modellerinin kaç liradan satıldığı, müşterilerimiz tarafından bizlere iletilen konulardandır. Öncelikle koltuk takımı fiyatları, tercih edilecek firmadan firmaya değişmektedir. Bütün firmalar, aynı kâr oranına sahip olmadığından fiyatları da değişken olmaktadır. Firmamız da uygun fiyatlandırmalarla satış yaptığından ve kalitesinden ödün vermediğinden sektör içerisinde herkesin tercihi olmaktadır. İstanbul koltuk takımları fiyatı;

  • Koltuk takımında hangi tür kumaşın kullanıldığına,
  • Kullanılan kumaşın miktarına,
  • Koltuk takımında kaç adet koltuğun bulunduğuna,
  • Firmamızda bulunan çalışma arkadaşlarımızın işçilik maliyetlerine,

Dikkat edilerek belirlenmektedir. Firmamız, fiyat konusunda beklentilerinizi her açıdan karşılamaktadır. Kısacası uygun fiyatlı koltuk takımları için bizi tercih etmenizin önemi büyüktür.

Özel Tasarım Koltuk Takımı İmalatı Yapılabilir Mi?

Alacağınız koltuk takımlarını kendi isteğinize göre tasarlattırabilmeniz de mümkündür. Her firmada koltuk takımları tasarımı hizmeti bulunamamaktadır. Firmamız ise çoğu firmada bulunmayan bu hizmeti siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktadır.

İstenilen koltuk takımı tasarımını bizlere iletmeniz, tasarıma ve üretime başlamamız için yeterlidir. Kısa süre içerisinde dilediğiniz gibi üretilen koltuk takımınız, gerekli testlerin ardından evinize gönderilmektedir. Uzman çalışanlarımız, hizmetin her bir aşamasında güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemektedir. Bundan dolayı müşteri memnuniyeti oranımız da günden güne yükselmekte ve herkes, en kaliteli hizmetlerin firmamızda bulunduğunun farkına varmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon