İstanbul Ray Dolap

İstanbul Ray Dolap

Raydolaplar artık belli başlı ürün seçeneklerini ile sınırlı değil. İstanbul’da geniş şube ağı ve ürün yelpazesi ile ”Müşteri memnuniyeti” odaklı firmamız tarafından sizlerin ihtiyacına göre ürünler tasarlamaktayız. Örneğin yeni taşındığınız evin bir odasını giyinme odası yapmaya karar verdiğinizi düşünelim. Sizin öncelikli ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız ile iletişime geçtiğiniz taktirde evinize gelerek bu odanın boyut ölçülerini alıp, sizinle istanbul ray dolap tasarımı için fikir alış verişi yapmaktayız. Bu fikir alışverişlerinde en önemli noktalar içerisinde sizin memnun olmanız ve taleplerinizin karşılanması yer alıyor.

Talebe Göre İstanbul Ray dolap

Taleplerinizden en önemlisi ray dolabınızın kaplayacağı alanın belirlenmesi ve iç dizaynıdır. Bunun haricinde bütçenize göre seçeneklerin size sunulması da bir başka memnuniyet düzeyinizi etkileyecek faktördür. Tüm bunlar sizlerin talepleri ve ürün seçenekleri içerisinden örnekler aracılığı ile sizin seçim yapmanız için sunulur ve birlikte istanbul ray dolap tasarımına karar verilir. İç dizayn kısmında pantolon, kravat, fular, kemer gibi ürünler için özel alanlar, askılar, çekmece, sepet ve kapalı alanlar tasarlanabilmektedir. Kapalı alan olarak çekmeceler veya kutular tercih edilebilir örneğin. Bunlar gibi iç özelliklerin yanı sıra raydolabın kapak kısmı da bir başka detayı oluşturmaktadır. Kapak kısmında desenler yer alabileceği gibi, sade modellerin yanı sıra aynalar da tercih edilebilir. Bir diğer alternatif ise kapak olmamasıdır, talebinin doğrultusunda bazı bölmeler ise bu şekilde tasarlanabilir.

Raydolap Tesliması ve Servis Ağı

Raydolabınız sizin talepleriniz doğrultusunda tasarlandıktan sonra 6-8 gün içerisinde üretimi yapılarak teslimat için sizinle iletişim kurularak teslimat günü, saat ve dolabı kimin karşılayacağına karar verilir. Tüm bu görüşmelerin ardından raydolabınız evinize getirilerek kurulumu yapılır. Ürününüzün teslimatından sonra herhangi başka bir talebiniz veya şikayetiniz doğrultusunda İstanbul’un çeşitli semtlerinde yer alan servislerimiz aracılığı ile istekleriniz yerine getirilerek firmadan memnun kalmanız sağlanır. İstanbul’un birçok semtinde hizmet veren firmamızın geniş hizmet ağı ve ekibi çalışma felsefesi olarak ”müşteri memnuniyetini baz aldıkları için sizlere bir telefon kadar uzağız. İstanbul Ray dolap tasarım talebiniz veya ürün teslimatı sonrası başka talepleriniz için her zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz, talepleriniz doğrultusunda size hizmet vermek için buradayız.

Hemen Ara
Navigasyon