Göztepe Ray dolap

Göztepe Ray dolap

Göztepe Ray Dolap İle Pratik Düzen

Ray dolaplar, yaşama alanımız üzerinde önemli ölçüde pozitif etkisi olan ürünlerden bir tanesidir. Peki, nedir ray dolap? Özellikle belirtmemiz gereken kelimenin ray olduğudur. Evimizde ya da ofisimizde geleneksel dolapların kapakları, bir menteşe yardımıyla ana gövdeye tutturulur. Dolabı açmak istediğimiz zaman, kapak uzunluğu kadar bir yarıçap ölçüsünde, içe ya da dışarı doğru bir alanın müsait olması gerekmektedir. Raylı ya da ray kapaklı dolaplarda ise, dolap kapağının yanlara sürülerek açılması ile bu sorun çözülmektedir. Bir dolabın kapağını açmak için tek yapmanız gereken onu yan tarafa kaydırmak olacaktır.

Göztepe Ray dolap KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI

Bahar Mühendislik olarak, Albero markalı Göztepe ray dolap sistemlerimizi, siz değerli müşterilerimiz için İstanbul – Göztepe bölgesinde hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Tamamen kişiselleştirilmiş ürün deneyimi ile raylı dolabı yerleştirmek istediğiniz bölgenin ölçülerini, kullanılacak malzeme çeşidini tarafımıza ileterek size ve değerli evinize özgün ürünümüzü satın alabilirsiniz. Satış sonrası montaj gibi servis hizmetlerimiz ile de her zaman yanınızdayız.

SINIRSIZ RAY DOLAP MODELLERİ

Raylı dolap sistemleri ile yaşam alanınızda, ihtiyacınız olan düzeni, pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Modeli ister biz tavsiye edelim, isterseniz evinizin oturma odası, mutfak, yatak odası veya herhangi bir odasında, özgünce kullanabileceğiniz ve sizin tasarımınız olan fikri model haline getirelim. Sahip olduğumuz 20 yıllık deneyim ile aile ortamında aranan konfor ve düzen için çalışmaktayız. İstediğiniz fonksiyonelliği yine sizin istediğiniz ölçülerde, sizin için üretmek istiyoruz. Ürünlerimizi tercih etmeniz için en önemli neden, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz alternatif malzemeler ve standartların dışında, sizin belirleyebileceğiniz ölçüler doğrultusunda, üretim yapmamızdır. Unutmayınız ki siparişlerinizde ray dolap fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında, üretim ölçüsünün yanında, dolap içerisinde istediğiniz kulp, çekmece, raf ve askı gibi ek özellikler de etkili olmaktadır.

HAYAL EDİN BİZ YAPALIM

Öncelikle söz konusu dolabın kullanım alanını gözünüzde canlandırmaya çalışın. İçerisinde barındıracağınız eşyalar ne olacak? Hangi sıklıkta eşyalarınızı kullanacaksınız? Saklamak istediğiniz eşyaların ölçüleri nedir? Uzun boylu elbiseler mi, yoksa eni geniş olan yorganlar mı koyacaksınız? Belki de çocuk odasındaki irili ufaklı oyuncaklar için çok gözlü bir tasarıma ihtiyacınız var. Sizin için ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli tasarımı yapalım ve fikrinize sunalım. Onay verdiğiniz tasarım üstünde malzemeyi beraber seçelim. Bünyemizdeki deneyimli kadromuz ile size özel Göztepe ray dolap üretiminin ayrıcalığını yaşayın.

Sadece evlerde değil, ofis ve otel gibi toplu yaşam alanlarında da kullanılabilen ürünlerimiz için bizimle iletişim linki üzerinden hemen irtibata geçebilirsiniz.

 

Hemen Ara
Navigasyon