Florya Ray Dolap

Florya Ray Dolap

Florya Ray Dolap Sistemleri

Sürgülü dolap olarak da bilinen şık görünümlü, kullanımı kolay ve yer tutmayan, gürültüden uzak olan son yılların çok istenen dolap türüdür. Raylı dolapları hazır olarak bulabileceğiniz gibi evinizde istediğiniz bölümün ölçüsünü alarak da buraya uygun bir raylı dolap yaptırabilirsiniz.

Albero Raydolap nerelerde?

Raydolabı dilerseniz yatak ya da giyinme odasında dilerseniz genç ve çocuk odasında dilerseniz de evinizin girişlerinize koyacağınız vestiyerlerinizde kullanabilirsiniz. İlk olarak raydolabı nerede kullanacağınıza karar vererek istediğiniz modeli seçmelisiniz. Daha sonra gerekli ölçüler alınarak raydolabınız en kısa sürede sizlere teslim edilecektir. Albero Raydolapayrıca mutfağınızda, koltuk takımlarınıza, yemek odası ve birçok alanda size hizmet vererek sizlere daha rahat ve kullanışlı bir alan yaratmaktadır..

Neden Raydolap?

Firmamız 1993 yılından bu yana uzman kadrosuyla Bahar Mimarlık bünyesinde sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Tüm mobilyaları kendi tesislerinde üreten firmamız için en önemli şey kalite ve buna bağlı olarak da müşteri memnuniyetidir. Ürünlerimizde imalat hatası olma ihtimaline karşın 3 yıllık garantiniz vardır.

Raydolap Florya’da

İstanbul’un birçok yerinde hizmet veren firmamızın bir şubesi de Florya Ray Dolap. sizlere en kaliteli hizmeti sunarak ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmalar yapar. Florya Ray Dolap sistemleri size kullanılan alanı daha geniş tutmanızı sağlayacak, kapıları her iki tarafa da kaydırabileceğiniz kullanışlı dolaplar üretir. Raydolap sistemleri ile kapaklı dolapların çıkardığı gürültülerden kurtulacak ve raylı dolabınızı sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

Kalite Bizim İşimiz

Firmamız herkese, her bütçeye hitap ederken kaliteli ürün kullanımını her zaman en üst düzeyde tutmuştur. Firmamızın amacı sadece görsel açıdan bir hizmet sunmak değildir; ürünlerimizin işlevselliği ve dayanıklılığı da sizleri memnun edecek şekilde tasarlanmaktadır. Siz nereye ne istediğinize karar verin, ekibimiz gelip ölçüleri alsın ve hangi ürünü istediğinizi seçerek fiyat bilgisini alın.

Ürünlerimiz

Yaşam alanlarınızdaki dolapların fazla yer kapladığından şikâyet ediyorsanız Florya Ray Dolap yatak odası ya da giyinme odası, çocuk odası ve genç odası ya da dilerseniz evinizi daha şık hale getirecek olan vestiyer ya da portmantolarınızda sizlere eksiksiz ve kaliteli bir hizmet vermektedir.

Hemen Ara
Navigasyon