Boydan Boya Ray Dolap Fiyatları

Boydan Boya Ray Dolap Fiyatları

Ray dolap sistemleri ev sahiplerinin son yıllardaki gözde mobilyalarından birisi… Aşklında teknolojinin mobilya tasarımıyla buluşması olan bu sistemde dolap kapakları raylı sistem üzerinde sağa sola hareket ediyor ve çok daha az enerji ile dolap kapakları açılıp kapanabiliyor. Albero Raydolap olarak bizler kişiye özel tasarımlar yaparak en uygun boydan boya ray dolap fiyatları ile sizleri tanıştırıyoruz.

Boydan Boya Ray Dolap Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Boydan boya ray dolap fiyatları belirlenirken çeşitli hususlar dikkate alınır. Bu yüzden standart bir fiyat vermek imkânsızdır.

  • Fiyatları etkileyen temel husus, dolap ölçüsüdür. Odaların, duvarların genişliğine göre dolabın eni ve boyu şekillenir. Buna göre malzeme ve işçilik değişeceği için fiyat da değişir.
  • İkinci olarak kullanılan malzeme fiyatta belirleyicidir. Dolapların imalatında kullanılan malzemeler, birinci, ikinci, üçüncü sınıf şeklinde kalitesine göre değişir. Malzeme kalitesi doğrudan ürünün ömrünü ve performansını belirleyeceği için fiyatı da etkiler.
  • Yine boydan boya raylı dolap sistemlerinde farklı türden raylar kullanılabilmektedir. Raylar çeşitli teknolojilerde olabilmekte, buna göre dolabın kullanışlılığı değişmektedir. Mesela bazı sistemlerde fren adını verdiğimiz yapı vardır. Bu yapıda kapaklar tam kapanacağında yavaşlar ve hızlı çarpma engellenir. Bu sayede hem sessiz çalışma sistemi ortaya çıkar hem de dolap zarar görmemiş olur. Buna göre de fiyat değişir.

Kampanyalı ve Uygun Boydan Boya Ray Dolap Fiyatları

Firmamız boydan boya ray dolap fiyatları konusunda daima kaliteyi uygun maliyetle sunmaya gayret göstermektedir. Zaman zaman kampanya ve indirimler eşliğinde en uygun fiyatlar sizlere sunulmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon