Beşiktaş Ray Dolap

Raydolap 23

RAYDOLAP NEDİR?

Günümüzde üretilen mobilyalar yaşam alanımızı değiştiren,evimizi daha kullanışlı hale getiren,ergonomik türden mobilyalardır. Çoğu kişi artık evinde daha kullanışlı, daha modern, ergonomik türden mobilyaları tercih etmektedir. Raydolap firması müşterileri için son derece kullanışlı ürünler tasarlarken, modernizeden, ergonomiden, kaliteden asla ödün vermemektedir. Evlerimizde kullandığımız dolaplarımız çok fazla alan kaplamaktadır ve çoğumuz bundan şikayetçi olmaktayız. İşte bu noktada Raydolap devreye girerek, o fazla alan kaplayan kullanışsız dolapları daha kullanışlı hale getirip yerden  tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Menteşelerin üzerine yerleştirilerek kullanılan dolapların yerine raylı sistem üzerine kapaklar yerleştirmektedir. Böylece hem yerden tasarruf edilmekte hem de daha kullanışlı dolaplara sahip olunmaktadır.

Evinizin her köşesinde raydolap

Menteşelerin üzerine yerleştirilen sisteme nazaran raydolap firmasının kullanmış olduğu sistemle, dilerseniz yatak odalarınızda dilerseniz çocuk odalarınızda ya da evinizin herhangi bir yerindeki dolaplarınızda değişimler yaratabilirsiniz. Böylece hangi odada değişim yaratırsanız yaratın, hem odanız hem dolaplarınız daha kullanışlı bir hal alacaktır.

Kullanışlı mobilyalarınız çok yakınınızda

Raydolap firması müşterileri için evlerine kadar gelip ölçüleri alıp müşterilerinin istekleri doğrultusunda mobilyalar üretmektedir. İstanbul’un birçok ilçesinde bulunan servis ve satış ofisleri sayesinde müşterilerine olabildiğince çabuk zamanda hizmet vermektedir. İstanbul’un Beşiktaş semtinde de hizmet vermekte olan firma, Beşiktaş’ta ikamet etmekte olan müşterileri için kapılarını açmış bulunmaktadır. Ayrıca müşterinin satın alacağı ürün olduğu zaman tecrübeli ekipler müşterilerin evine giderek ölçü alıp, nasıl bir dolap yapılması gerektiğine dair tespitlerde bulunarak seçilen malzemeler, modeller, renkler doğrultusunda istenilen ürünün yapımına başlamaktadır. Firma tarafından, söylenen süre içerisinde kaliteli malzemelerden elde edilen dolaplar uzman ekipler tarafından evlere getirilip montajı yapılmaktadır.

Hem ergonomik hem ekonomik

Kaliteli malzemelerden üretilen ürünler, müşterinin istediği renk ve modeller doğrultusunda tasarlanıp müşterilere teslim edilirken aynı zamanda müşterilerine fiyat açısından da büyük yardım sağlamaktadır. Firmada, her cebe uygun farklı fiyat seçenekleri mevcut olmakla birlikte her zevke uygun desenleri,modelleri,renkleri ve farklı türden kaliteli malzemeleri ile de müşterilerinin memnuniyeti için çabalamaktadır. Son derece kaliteli ve farklı çeşitlerde malzemeler kullanarak, farklı fiyat seçenekleri ve farklı desen ve modeller sunarak müşterilerini memnun etmeyi ilke edinmiştir.

Hemen Ara
Navigasyon