Bahçelievler Ray Dolap

RAY DOLAP BH 105 1

BAHÇELİEVLER’DE RAYDOLAP HİZMETİ

Raydolap dendiği zaman akla özellikle yatak odalarında bulunan sürgülü dolaplar gelmektedir. Ancak ürün yelpazesine bakıldığında onlara ilave olarak çocuk odalarında kullanılabilecek şekilde raydolap alternatifleri, giyinme odalarında kullanılan ve tüm odayı kaplayan ihtiyaca uygun dolapların tamamı raydolap kategorisine girmektedir. İstanbul’da yer alan raydolap firmamız sayesinde tüm bu isteklerinize cevap verebilmekteyiz.

Bahçelievler Ray Dolap Tasarımı

Özellikle günümüzde gittkçe yaygınlaşan giyinme odalarının kullanımı ile birlikte raydolaba olan ihtiyaç da giderek artmaktadır. Firma olarak raydolapların talepleriniz doğrultusunda tasarlayabilmemizin yanı sıra sizden gelecek olan bir telefonla evinize gelerek ihtiyacınızın nasıl bir ürün olduğu hakkında sizleri yönlendirme, bütçenize göre fikirler sunma ve ihtiyaç duyduğunuz alana göre raydolap alternatifleri sunabilmekteyiz. Bu hizmep politikamızın yanı sıra sizinle yapacağımız görüşmeler doğrultusunda raydolap içerisinde istemiş olduğunuz dizayna uygun raf, askı, sürgü, kapaklı bölmeler, çekmeceler, küçük alanlar gibi iç dizayn seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyet felsefesi ile hareket ettiği için beklentilerinize karşılık vererek çalışan geniş bir ekip ağımız bulunmaktadır. Bu ekip ağı sayesinde önce müşterilerimiz ile bir görüşme sağlayarak beklentilerini öğrenmekte ve ardından raydolap alternatifleri ile kendilerinie fikirler verip istedikleri tasarım için ön hazırlık yapmaktayız. Ardından ürünlerin hazırlanma aşaması yaklaşık olarak 6-8 gün sürdüğü için bu süre sonunda ürünler öncesinde karar verilen gün ve teslimatı alacak olan kişiye yerinde teslimat yapılmaktadır. Bu süre zarfında süreç müşterilerimize bilgi verilerek gerçekleştirildiği için memnuniyet üst düzeyde tutulmaktadır.

Ray dolap Servis ağı

Ürünler hazırlanıp sizlere teslim edildikten sonra herhangi bir talebiniz veya şikayetiniz olursa geniş servis ağımız ile sizlere anında dönüş yaparak beklentinin karşılanması ve müşterilerimizin memnun olması için tüm gayret sarfedilmektedir. İstanbul’un birçok bölgesinde bulunun şubelerimiz aracılığı ile hızlı bir hizmet ağımız bulunmaktadır ve bu nedenle sonuca ve müşteri memnuniyetine yönelik olarak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Bahçelievler de dahil olmak üzere birçok şubemizi arayarak raydolap alternatifleri hakkında bilgi sahibi olabilir, randevu alarak ön görüşme sağlayabilir ve ev içi düzeninizi bütçenizin durumuna göre yeniden yapılandırabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon