Suadiye Ray dolap

Suadiye Ray Dolap

 SUADİYE RAY DOLAP

Kapaklı dolapların kapak açılma mesafesi dar yatak odası veya mutfakta sıkıntılara neden olurken buna karşılık daha ergonomik olan raylı dolaplar pratik bir kullanım ve şık görüntü sağlamaktadır.

Raylı dolaplar ilk önce çiftlerin yatak odası tercihinde yer alırken aldığı beğeni, kullanışlılık, geniş hacimli olması ve az yer kaplamasından dolayı tüm diğer mobilyalara da uyarlanmıştır.

Neden mi Suadiye ray dolap? Cevap: Sizin için

KULLANIM ALANLARI

Mutfak dolabı, Banyo Dolabı, Erzak dolabı, Gardırop, Vestiyer, Şifonyer, mücevherlik, aynalık, komidin, ayakkabılık, sehpa, masa, kitaplık, kiler gibi birçok alanda farklı tasarım ve ayrıntılarla evinize zekâ katarken şık bir görüntü de sağlamaktadır. Suadiye ray dolap

Albero Raylı Dolap Sistemleri

Firmamızla iletişim kurmak oldukça kolay

Nerede Olursanız Olun, Size Çok Yakınınızdayız…

Merkez Adres: Feyzullah Mah. Bağdat Cad. No:264/Maltepe /İSTANBUL
Tel: 0850 304 64 88 – 0 216 399 49 15 – Fax :90 216 399 49 16

web: https://raydolapfiyat.com/

Ayrıca zamanda canlı destek hattı ile siz müşterilerilerimizin tüm sorularına anında cevap veriyoruz  Albero raylı dolap sistemleri kaliteden ödün vermemek adına garantili hizmet sunmaktadır.

Hizmetin yeni adı olmayı kendimize hedef yaptık. Kalite, şıklık, teknik hizmet ve garantili ürünlerimiz ile Suadiye Ray Dolap sistemleriyle hizmetinizdeyiz.

 

EVİNİZEDE ÖLÇÜ ALALIM SINIRSIZ MODEL ve RENK EN UYGUN FİYATA SUNALIM

Standart ölçülerin yanı sıra ölçümlü imalat imkânıyla evinize uygun ve bol model ve renk seçeneğini size sunuyoruz. Özel tasarım raylı dolapları sizinle birlikte tasarlayalım. Bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

KULLANIM AMACINIZA UYGUN ÜRÜNLER SUNUYORUZ

Standart özellikler, sağlam, güvenilir ve garantili olmasıdır. Ürünlerimiz ile ilgili her türlü tamirat, tadilat ve yedek parça hizmeti sunuyoruz.

Standard olmayan özellikler ise kullanım alanına göre ürünün hammaddesi belirliyoruz. Neden mi banyo mutfak ve ayakkabılık için elbette suya, neme ve paslanmalara karşı dayanıklı ürünler kullanmaktayız.

KALİTELİ VE ŞIK MOBİLYALARI ZEKÂ İLE BULUŞTURDUK

En kaliteli hammaddeyi en iyi mühendislik harikası ürünler ve en son teknoloji ile donattık. Peki ya şıklık mı? Diye soruyorsanız ondan şüphemiz yok. Bizim için dış dizayn kadar iç dizayn da çok önemli. içte ve doşta tüm modern teknikleri ve teknolojiyi kullanıyoruz. Buna karşılık iç hacmin geniş ve kullanışlı olmasına özenle dikkat ediyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon