Biz Kimiz?

1995 yılında kurulan  Bahar Mobilya Mimarlık Dek. San. Ltd. Şti bünyesinde barınan bir kuruluş olan Albero Ray Maltepe`de bulunan mağazamızla İstanbul`un tüm semtlerinde siz kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Çeyrek asırlık tecrübesi, titiz ve profesyonel çalışanları ile Albero mobilya kullanıcılarına, ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla karşılamak misyonu ile şık ve elegant tasarımları ile hizmet sağlamaktadır.

Ray dolap sistemleri haricinde yuvanız ve çalışma alanınız ile ilgili her tür dekorasyon fikrini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Ürünlerimizin tümü AB standartlarına uygun kalitede üretilirken her bütçeye uygun ürün bulabilirsiniz.

Ürünlerimiz şık ve elegant bir görünüme sahip olduğu kadar sağlam ve sağlıklı malzemeler ile üretilmektedir. Kolay ve güvenli kullanım sağlamaya da özellikle dikkat etmekteyiz. Tüm ürünlerimizi en ince ayrıntısına kadar inceleyerek hazırlamakta olup alanında uzman kişilerle çalışarak hataya yer vermiyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Geniş ürün yelpazeli firmamızda TV üniteleri, genç odaları, ray dolap sistemleri, gardırop, kitaplık, oturma grubu, banyo, baza, mutfak ve aklınıza gelebilecek diğer tüm mobilyalar bulunmaktadır. Ayrıca keşif ve dekorasyon fikirlerimiz ile de yanınızdayız.

Burada özelsiniz!

İhtiyacınız olan ürünler evinize kadar gelip adlığımız ölçüler v çizdiğimiz projeler ile size özel tasarlanmakta olup yine evinize teslim edilir. Tüm bu çalışma garantimiz altındadır. Hazır projeleri seçebileceğiniz gibi kendinize özel bir tasarım da yaparak hayalinizdeki yuvayı oluşturabilir; ofis alanınızda huzurla çalışabilirsiniz.

Ürünlerin dayanıklılığı açısından görünümü kadar malzemenin türü de önemlidir. Böylece uzun yıllar kullanabileceğiniz mobilyalara sahip olursunuz

Firmamızın da en çok önem verdiği konulardan biri de malzeme kalitesidir. Malzemelerimiz şık ve elegant görünmelerinin yansıra kaliteli ve ekonomiktir. Tasarımlarımız sayesinde hem konforlu ve işlevsel bir alana sahip olur hem de zarif ve hoş görünümü elden bırakmamış olursunuz.

Her Bütçeye Uygun Fiyatlar

Albero ray dolap ihtiyacınız olan ürünlere en kaliteli biçimde en uygun fiyata sahip olmanızı amaçlamaktadır. Tasarımlarımızın hepsi uygun fiyat yüksek kalite ilkesiyle üretilmektedir. Firmamızın tadilat ve dekorasyon için de her bütçeye uygun fiyatlar sunduğunu söyleyelim. Ayrıca keşif hizmetimiz ise siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz olarak sağlanmaktadır.