Neden Albero?

Çeyrek asırlık tecrübesiyle 1995 yılından beri ray dolap ve mobilya urunleri hizmeti sunan firmamız, Albero Ray Dolap yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile sizlere Maltepe`de bulunan mağazamızla hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzde artan evler ve küçülen daire metre kareleri mobilya ve ev tekstiline talebi arttırmakla beraber tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hızla artan minimalizm akımı ile ev döşemek oldukça zor hale geldi. Depolama ihtiyacının artması buna karşın alanın küçülmesi de dolaplarda yeni alternatiflerin üreticiler ve iç mimarlar tarafından tasarlanıp üretilmesine neden oldu. Bu tasarımlardan biri de ray dolap sistemleri. Ray dolaplar odalarınızda kapak ve kapak açmaya ayrılan alandan tasarruf etmenizi böylece içeride daha fazla hareket alanına sahip olmanızı sağlayarak özellikle küçük evlerde yaşayan ailelerin gözdesi haline geldi. Bununla beraber ray dolaplar ince ve zarif tasarımlarıyla göze de hoş görünüyorlar.

Ray dolap sistemi nedir?

Sürgülü olarak tabir ettiğimiz kapılardan oluşan ray dolaplar dolapların alt ve üstlerine yerleştirilmiş birer adet ray üzerinde ilerler. Bu da kapak açılışlarında kırılmaların ve kapatma esnasında yaşanan gürültünün engellenmesine yardımcı olur bu şekilde fonksiyonel bir mobilya tasarımı olduğunu söyleyebiliriz.

İhtiyaca göre köşe, alçak, çatı katları gibi bölümler için de üretilebildiği için pek çok kullanıcıya hitap etmektedir. Öncelikle odanıza gereken sistem tespit edilir ve ekiplerimizce projelendirerek çalışmaya başlanır. Eğer hazır mobilya ihtiyacınız var ise sitemizden en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Ürününüzü istediğiniz renk ve mobilya türünden üretebileceğiniz gibi ayna gibi alternatifleri de ekleyebilirsiniz. Böylece hem ayna hem dolap kapağının kapladığı alandan tasarruf etmiş olursunuz. Odanızda istediğiniz aksesuar, aktivite yer üretebilir, temizliği aşırı eşya olmaması sayesinde çok daha kolay biçimde yapabilirsiniz.

Ray dolap üretimi ve projelendirme süreci kolay bir işlem olmasına rağmen dolap içinde istenen bölmeler zamanını ve ücretini arttırabilmektedir. Dolap içine ekstra raf, gizli bölme, pantolon bölmesi, takı vb. eşyalarınız için ziynet bölmesi gibi pek çok bölme yapılabilir. Önemli olan siz müşterilerimizin ihtiyaçları ve bütçesine uygun olan ürünü üretmektir.