Gardırop

rauch kleiderschrank weiss

Gardırop

Odalarımızın olmazsa olmazlarından biri de şüphesiz ki gardıroplardır. Kıyafetlerin uzun süre temiz kalmasını sağlamanın yanı sıra odadaki dağınık görünümünü engeller. Kimi zaman da kıyafetler tıkıştırarak bir anne savar görevi görürler.

Maltepe ray dolap sizlere en uygun renk ve tasarımlar ile evinize odanıza şık ve elegant bir görünüm katmanıza yardımcı olur. Kullanımı işlevsel ve konforlu mobilyalara size özel tasarım ve fiyatlarla ulaşabilir ihtiyacınıza uygun tasarımları kalite ve güvence ile yaptırabilirsiniz.

Peki, hangi gardırop bana uygun?

Gardırop alırken en önemli husus odanızın metrekaresi ve biçimidir. Tasarlamak istediğiniz odadaki eşyaların yerleri ve sayısı da odanın büyüklüğüyle orantılı olmalıdır. Aksi takdirde kapaklar, sığmayan ölçüler gibi can sıkan sorunlar ile uğraşıp kullanışsız bir odaya sahip olursunuz. Doğru ölçüler ile Maltepe ray dolap sizlere tertemiz ve kaliteli bir çalışma sunacaktır. Ölçümlemede dikkat edilmesi gereken unsurları belirtmemiz gerekirse, kiriş, kolon, tavan yüksekliği, kapının açılma yönü (daha çok alan için kapınızı dışarı açılacak şekilde monte ettirebilirsiniz) gibi önemli detayları sıralamakta fayda var.

Gardırop seçiminde önemli diğer bir unsur da kıyafetler. Kimi kullanıcılarımız daha çok katlanan yani rafa yerleştirilecek kazak, tişört gibi ürünlere sahipken diğer kullanıcılarımız ceket, elbise. Gömlek gibi askıya asılması gereken ürünlere sahip olabilir. Ya da çekmece kullanmayı sevmez ve dolap içi raylı bir sistem ya da raf isteyebilir. Hatta raflar arası genişlik bile burada önem kazanmaktadır. Eğer dolabınızı yüklük şeklinde yorgan, battaniye gibi ürünleri de koymak için kullanacaksanız çok geniş bir raf aralığına ihtiyaç duyabilirsiniz. Tercihinize göre bir ya da birkaç ayna ekleyebilir ya da desenleri, dokuları tarzınıza uygun biçimde tasarlayabilirsiniz. Hangi ürüne ihtiyacınız olursa olsun Maltepe Raylı Dolap sizler için en uygun fiyatlı ve kaliteli tasarımı yapacaktır. Ürünlerimizi ürettiğimiz malzemelerin hepsi AB standartlarına uygun malzemeden üretilir ve uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz.

Bize özel bu alanlarda yapacağımız ve kendimizi yansıtacak ürünleri özenle seçmek son derece önemli. İstediğiniz mobilyaya bütçenize uygun fiyatlar ve kaliteli biçimde ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilir ya da gelip mağazamızda bir çayımızı içebilirsiniz.

Gardırop Modelleri

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara
Navigasyon